(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Drávecz Mariann Dátum: 2012-07-20 18:23:47
Szerintem is jó lenne egy moderátor! Ja ez nem a Bagi Gabriellának szólt.
Sándor Tamás Dátum: 2012-07-19 21:10:11
Ja Ez László Tamásnénak alias Bagi Gabriellának szólt akihez felszólalása előtt senki nem szólt.
Sándor Tamás Dátum: 2012-07-19 21:03:28
Szerintem is hasznos lenne egy fórum moderátor, de ha nem támadnak személyemben én sem írok hozzászólást a eg. itt hozzászólását is az alkalom szülte vagy hosszasan készült reá?! Nem is értem, mihez-kihez szólt hozzá-mert hozzám nem az is biztos, még ha nekem is címezte. Én nem tudom... Mea Culpa Mea Maxima Culpa. Ja és bocsi hogy vagyok, megszülettem és élek. Jónak lenni! Mielőtt valakit támadok, húszig számolni!!!
Szathmári Katalin Dátum: 2012-07-19 20:44:46
Nem lehetne moderálni a hozzászólásokat megjelenés előtt mindannyiunk örömére....? Most úgy tűnik, hasznos lenne.. Katalin
Simon Jozsefne Dátum: 2012-07-19 17:53:59
Kedves Agi! Koszonom valaszod,es segitseged . Interneten sikerult megrendelnem a jegyeket. Hamarosan talalkozunk! Eva