Szerintem is hasznos lenne egy fórum moderátor, de ha nem támadnak személyemben én sem írok hozzászólást a eg. itt hozzászólását is az alkalom szülte vagy hosszasan készült reá?! Nem is értem, mihez-kihez szólt hozzá-mert hozzám nem az is biztos, még ha nekem is címezte.
Én nem tudom...
Mea Culpa Mea Maxima Culpa. Ja és bocsi hogy vagyok, megszülettem és élek.
Jónak lenni!
Mielőtt valakit támadok, húszig számolni!!!