(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Drávecz Mariann Dátum: 2012-05-17 18:37:44
A görögországi helyzetről: Már két éve tart....A környezetemben élők elszörnyűlködve gondolkodnak az én nyaralásaimról már több éve. (Megjegyzem, ez a 9. évem lesz Görögországban.) Bizton állíthatom, hogy semmi probléma nem lesz és nem is volt. Ők az idegenforgalomból élnek és ezzel teljesen tisztában vannak. Ha most fél eurót éfog drágulni minden, akkor mi lesz??. Akkor is lemegyünk, és amit itthon gályázunk egy évig, ott "vígan" leszünk. Aki visszamondja a nyaralását, annak úgy kell. Remélem optimista voltam és Bihari Ági ezt meg tudja erősíteni. Hajrá Görögország, hajrá TOLO.
Dr Görgényi Ilona Dátum: 2012-05-16 18:08:38
Kedves Ági! Tegnap elküldtem a levelet a megadott e-mail címre.Köszönettel és üdvözlettel:Görgényi Ilona
Bihari Agi Dátum: 2012-05-14 19:09:58
Kedves Ilona! Termeszetesen tudunk segiteni szallas es tomegkozlekedes ugyeben. Kerem, hogy adja meg az e-mail cimet, hogy mindent reszletesen leirhassak. [email protected] udvozlettel Bihari Agi
Dr Görgényi Ilona Dátum: 2012-05-12 16:02:21
Kedves Bihari Ágnes!Szeretném a segítségét kérni Egy konferenciára utazunk Athénba és utánna szeretnénk egy kicsit korülnézni a Peloponészoszon.Legyen olyan kedves,hogy írja már meg hogyan lehet leutazni Athénból Toloba és ott aludni május 31,jún.1 és 2-án(1v.3 személy)
Bihari Agi Dátum: 2012-05-05 16:10:41
írta ekkor: 2012-05-02 21:50:28
kedves ditka! igen meleg az idő, már három éve ide járunk junius elején eddig mindig nagyon meleg volt,délelött a viz igen kellemes,délután meg kimondottan meleg,töbször fürödtem éjjel 11óra után a viz szenzácios volt.Épp most néztem a tolói idöjárást május 5-én 32fok a viz 18 fokos lessz
Sziasztok. Ezt csak megerositeni tudom, ma valoban 30-32 fok volt, es megvolt az elso furdes a tengerben. Eloszor meg picit huvos a viz, de utana mar ki sem akarsz jonni belole! Majus kozepe, vege fele az atlagos homerseklet 25-30 fok. Udv.Agi