kedves ditka!
igen meleg az idő, már három éve ide járunk junius elején eddig mindig nagyon meleg volt,délelött a viz igen kellemes,délután meg kimondottan meleg,töbször fürödtem
éjjel 11óra után a viz szenzácios volt.Épp most néztem a tolói
idöjárást május 5-én 32fok a viz 18 fokos lessz
Sziasztok. Ezt csak megerositeni tudom, ma valoban 30-32 fok volt, es megvolt az elso furdes a tengerben. Eloszor meg picit huvos a viz, de utana mar ki sem akarsz jonni belole! Majus kozepe, vege fele az atlagos homerseklet 25-30 fok. Udv.Agi