(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Dátum: 2012-05-24 08:17:23
kedves mónika! azért irok,, mivel mi már háromszor utaztunk igy,két éve vonattal mentünk nafplio ig, ez megszünt,2011 ben busszal mentük 13,5 eu ath-naf 2,30óra tovább naf-toló 20 perc athénból omónia térttöl 51 busz megy a kifissos busz terminálra ha a reülőtérröl jöttök, a X93 busz megy oda, ha még több infó kéne szivesen válaszolok,ráadásul mi máj-30 tól juni 2 ig athénba leszünk és utána megyünk tolóba üdv laci
Gajdócsiné Nagy Mónika Dátum: 2012-05-22 08:10:08
Kedves Ági! Légy szíves írd meg, hogy lehet Athénból tömegközlekedéssel eljutni Tolóba. Előre is köszönöm. Mónika
Bihari Agi Dátum: 2012-05-19 19:43:06
Szia. Sajnos nem tudja hajostarsasag elore megadni a menetrendet meg, pillanatnyilag hetente valtozo napokon megy a hajo. Agi
Dátum: 2012-05-18 21:54:01
szia ági! azt szeretném kérdezni hogy a hydrára ugyanazon a napon menek a hajók,mint 2011 ben,én megkérdeztem a hajó társoságot,de ök elküldték a tavalyi menetrend, azért kéne, mert szállást szeretnék foglalni poroson üdv laci
Bihari Agi Dátum: 2012-05-17 20:09:40
Szia Mariann!!! Ahogy irod, ez a helyzet mar huzodik egy ideje, de ez meg eddig senkit nem igazan zavart a nyaralasaban. Az udulohelyeket eddig sem erintette a valsag, eddig is minden heten elinditottuk az atheni fakultativ kirandulast, es ugyanezt tervezzuk erre a nyarra is. Velemenyem szerint mindenki nyugodtan tervezheti idei gorogorszagi nyaralasat, minden felelem nelkul.