(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Pataki Istvánné Dátum: 2012-01-24 16:09:40
HERCZ NORBERT írta ekkor: 2012-01-22 17:35:56
Kedves Kata! Nyugodtan béreljetek, nagyon segítőkészek a kölcsönzősök. Múlt nyáron mi is béreltünk és nagyon jó volt, még Epidavrosba is el robogtunk ketten egy robogón.Az utak sem olyan rosszak mint ahogy mondják. Sok szép helyre el lehet jutni ahova amúgy nem.
Kedves Norbert ! Köszönöm , hogy írtál,mindenképpen megpróbáljuk a motorbérlést ! Szia
Bihari Agi Dátum: 2012-01-23 11:49:56
Dóczi László írta ekkor: 2012-01-20 13:05:13
Kedves Ági! A tanácsodat szeretném kérni Most nyáron aug.12-26 között tervezem a nyaralást Tolon. 2 felnőtt egy 14 éves gyerek. Kérdéseim a következőek lennének. Tudok vásárolni mobil internet hozzáférést 2 hétre? Olvastam a Vodafone.gr honlapján 2 hétre szerződés nélkül 50€. Igaz ez vagy van másféle lehetőség is? Tudsz ajánlani apartmant vagy hotelt a vízhez közel, esetleg kilátással a tengerre? Ha van medence az sem baj és ha WiFi is akkor nem kell vennem. autóval utaznánk...Az árfekvése az kb. 1000-1100€ lenne Köszönöm, ha tudsz esetleg érdemben írni vagy ide vagy a [email protected] Nagyon köszönöm, szeretném a foglalást viszonylag gyorsan lebonyolítani smile smile
Kedves Laszlo. A Grand Tours altal ajanlott szallashelyek kozul a Stella, az Eleana aprtmanhaz es a Hotel Romvi van a tengerparton, vagy ahhoz nagyon kozel. A Demos apartmanhazban van wifi is es az apartmanhaz sajat parkoloval is rendelkezik autos utasok reszere.
HERCZ NORBERT Dátum: 2012-01-22 17:35:56
Pataki Istvánné írta ekkor: 2012-01-08 14:52:11
Kedves Fórumozók ! Toloban lehet robogót bérelni ? Ha valaki tudja írjon,köszi : Kata
Kedves Kata! Nyugodtan béreljetek, nagyon segítőkészek a kölcsönzősök. Múlt nyáron mi is béreltünk és nagyon jó volt, még Epidavrosba is el robogtunk ketten egy robogón.Az utak sem olyan rosszak mint ahogy mondják. Sok szép helyre el lehet jutni ahova amúgy nem.
Dóczi László Dátum: 2012-01-20 13:07:19
bocs [email protected] A családomnak (ne kérdezd miért, én sem tudom) a Hotel Soleil nem igazán tetszik....
Dóczi László Dátum: 2012-01-20 13:05:13
Kedves Ági! A tanácsodat szeretném kérni Most nyáron aug.12-26 között tervezem a nyaralást Tolon. 2 felnőtt egy 14 éves gyerek. Kérdéseim a következőek lennének. Tudok vásárolni mobil internet hozzáférést 2 hétre? Olvastam a Vodafone.gr honlapján 2 hétre szerződés nélkül 50€. Igaz ez vagy van másféle lehetőség is? Tudsz ajánlani apartmant vagy hotelt a vízhez közel, esetleg kilátással a tengerre? Ha van medence az sem baj és ha WiFi is akkor nem kell vennem. autóval utaznánk...Az árfekvése az kb. 1000-1100€ lenne Köszönöm, ha tudsz esetleg érdemben írni vagy ide vagy a [email protected] Nagyon köszönöm, szeretném a foglalást viszonylag gyorsan lebonyolítani smile smile