Kedves Kata! Nyugodtan béreljetek, nagyon segítőkészek a kölcsönzősök. Múlt nyáron mi is béreltünk és nagyon jó volt, még Epidavrosba is el robogtunk ketten egy robogón.Az utak sem olyan rosszak mint ahogy mondják. Sok szép helyre el lehet jutni ahova amúgy nem.
Kedves Norbert !
Köszönöm , hogy írtál,mindenképpen megpróbáljuk a motorbérlést ! Szia