(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Pataki Istvánné Dátum: 2012-01-08 14:52:11
Kedves Fórumozók ! Toloban lehet robogót bérelni ? Ha valaki tudja írjon,köszi : Kata
Böőr Imre Dátum: 2012-01-04 22:07:14
Kedves Ági! Toloba keresünk buszos utazással 5 főre /4 felnőtt + egy 9 éves gyermek/ július 28-aug.8 között szállást.
Koza Beáta Dátum: 2012-01-04 19:16:26
Kedves Ági és Mindenki! Érdeklődni szeretnék, általában milyen napokon indul (vagy indult eddig) az Argolisz körút. Én többek között ezért utaznék Tolóba, és nem szeretnék róla lemaradni. Mit javasoltok, mikor érdemes menni, ha feltétlenül részt szeretnék venni ezen a fakultatív programon? Olvastam, hogy valamikor a szezon vége felé már nincs elég jelentkező. Köszönöm a válaszokat. Koza Bea
László Tamás Dátum: 2012-01-03 15:24:37
Kedves Ági! Veled egy kicsit előbb már június 02-án szeretnénk találkozni!!! B.U.É.K. az iroda összes dolgozójának. Duci és Sánta
László Tamás Dátum: 2012-01-03 15:17:54
Kedves Mátyás Zoltánné! A 13-as mellett van a 14-es. Szeretettel várjuk a 22.ei találkozást!Ölellek Titeket sok szeretettel. Remélem jó egészségben megérjük. E-mail : [email protected]