Kedves Ági és Mindenki!
Érdeklődni szeretnék, általában milyen napokon indul (vagy indult eddig) az Argolisz körút. Én többek között ezért utaznék Tolóba, és nem szeretnék róla lemaradni. Mit javasoltok, mikor érdemes menni, ha feltétlenül részt szeretnék venni ezen a fakultatív programon? Olvastam, hogy valamikor a szezon vége felé már nincs elég jelentkező. Köszönöm a válaszokat. Koza Bea