Kedves Ági és Mindenki!
Érdeklődni szeretnék, általában milyen napokon indul (vagy indult eddig) az Argolisz körút. Én többek között ezért utaznék Tolóba, és nem szeretnék róla lemaradni. Mit javasoltok, mikor érdemes menni, ha feltétlenül részt szeretnék venni ezen a fakultatív programon? Olvastam, hogy valamikor a szezon vége felé már nincs elég jelentkező. Köszönöm a válaszokat. Koza Bea
Kedves Bea. Az Argolisz kirandulas napja meg nem fix, de altalaban penteki napon szokott lenni. Sajnos elo es utoszezonban valoban elofordul, hogy nem jon ossze a megfelelo letszam. A foszezon biztosabb, de mi is igazan akkor latjuk ezt majd, amikor mar tudjuk milyen a foglaltsag az adott idoszakban. Udv. Agi