(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Pataki Istvánné Dátum: 2012-01-11 17:04:55
Bihari Agi írta ekkor: 2012-01-09 11:27:51
Kedves Kata. Lehet robogot berelni, csak itt eleg draga, tavaly kb. 18-20 Euro volt egy napra egy viszonylag kis motor, persze ebbol az arbol meg lehet probalni alkudozni. Tolo kis telepules, nem igazan van szukseg robogora, egyik vegetol a masikig gyalog is be lehet jarni 20 perc alatt.
Kedves Ági ! Köszönöm,hogy válaszoltál,a környéket szeretnénk bejárni,azért gondoltunk erre.
Bihari Agi Dátum: 2012-01-09 11:27:51
Pataki Istvánné írta ekkor: 2012-01-08 14:52:11
Kedves Fórumozók ! Toloban lehet robogót bérelni ? Ha valaki tudja írjon,köszi : Kata
Kedves Kata. Lehet robogot berelni, csak itt eleg draga, tavaly kb. 18-20 Euro volt egy napra egy viszonylag kis motor, persze ebbol az arbol meg lehet probalni alkudozni. Tolo kis telepules, nem igazan van szukseg robogora, egyik vegetol a masikig gyalog is be lehet jarni 20 perc alatt.
Bihari Agi Dátum: 2012-01-09 11:21:06
Böőr Imre írta ekkor: 2012-01-04 22:07:14
Kedves Ági! Toloba keresünk buszos utazással 5 főre /4 felnőtt + egy 9 éves gyermek/ július 28-aug.8 között szállást.
Kedves Imre. A buszos turnusok egy vagy ket hetesek, tehat szallast is ennek megfeleloen kell keresni. A Stella apartmanhaz 11-es 12-es szobaja alkalmas 5 fo reszere is, vagy lehet egy ketagyas es egy haromagyas szobaban is gondolkodni valamelyik apartmanhazunkban. Udv. Agi
Bihari Agi Dátum: 2012-01-09 11:15:49
Koza Beáta írta ekkor: 2012-01-04 19:16:26
Kedves Ági és Mindenki! Érdeklődni szeretnék, általában milyen napokon indul (vagy indult eddig) az Argolisz körút. Én többek között ezért utaznék Tolóba, és nem szeretnék róla lemaradni. Mit javasoltok, mikor érdemes menni, ha feltétlenül részt szeretnék venni ezen a fakultatív programon? Olvastam, hogy valamikor a szezon vége felé már nincs elég jelentkező. Köszönöm a válaszokat. Koza Bea
Kedves Bea. Az Argolisz kirandulas napja meg nem fix, de altalaban penteki napon szokott lenni. Sajnos elo es utoszezonban valoban elofordul, hogy nem jon ossze a megfelelo letszam. A foszezon biztosabb, de mi is igazan akkor latjuk ezt majd, amikor mar tudjuk milyen a foglaltsag az adott idoszakban. Udv. Agi
Bihari Agi Dátum: 2012-01-09 11:12:45
László Tamás írta ekkor: 2012-01-03 15:24:37
Kedves Ági! Veled egy kicsit előbb már június 02-án szeretnénk találkozni!!! B.U.É.K. az iroda összes dolgozójának. Duci és Sánta
Sziasztok! Mi is a legjobbakat kivanjuk nektek 2012-re is! Varunk szeretettel juniusban. Agi