Csatlakozom az előttem szólóhoz,ez egy elég fontos kérdés.Lehetséges ,hogy egy szombat reggeli 9 órai érkezésnél du.2-ig az apartman előtt kell trónolni a csomagokkal????A visszaútnál pedig 9-kor ki az apartmanból a csomagokkal és várni a buszt,mondjuk délután 3-ig.Ez nagyon jó.De remélem nem így lesz!!!!Köszönöm a mihamarabbi választ.Kukac
A csomagokat be lehet vinni az apartmanházakba, általában elég gyorsan kitakarítják a szobákat, tavaly nekünk már 11kor kész volt, egyébként 10 körül értünk oda, aztán mehettünk fürdeni. Hazafele pedig úgy működött, hogy megjött a busz, tulajdonképpen csak azt kellett megvárni, tehát délelőtt felpakoltuk a csomagokat a buszra, amit szükségesnek éreztünk azt magunknál tartottuk és lementünk fürdeni még. A busz maga fél 3kor indult vissza, így volt időnk lezuhanyozni is, hisz biztosítottak egy szabad apartmant erre a célra.