(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Dimitrov Éva Dátum: 2011-09-05 17:05:22
Kedves Ági. Érdeklődni szeretnék, hogy a biztosításomat amit befizettem szintén a foglalásnál mikor fogom megkapni. Még a busznál az indulásnál, vagy pedig már kint? Már számolom a napokat és nagyon várom a utasokkal is a találkozást. Bár egyedül megyek, de bízom benne, hogy felejthetetlen élményekkel jövök haza:-) Válaszodat előre is köszönöm...
Kukac Dátum: 2011-08-31 10:20:54
Magyar Judit írta ekkor: 2011-08-30 11:59:00
A csomagokat be lehet vinni az apartmanházakba, általában elég gyorsan kitakarítják a szobákat, tavaly nekünk már 11kor kész volt, egyébként 10 körül értünk oda, aztán mehettünk fürdeni. Hazafele pedig úgy működött, hogy megjött a busz, tulajdonképpen csak azt kellett megvárni, tehát délelőtt felpakoltuk a csomagokat a buszra, amit szükségesnek éreztünk azt magunknál tartottuk és lementünk fürdeni még. A busz maga fél 3kor indult vissza, így volt időnk lezuhanyozni is, hisz biztosítottak egy szabad apartmant erre a célra.
Köszönöm a gyors választ
Bihari Agi Dátum: 2011-08-31 09:50:41
Sziasztok! A kerdest mar meg is valaszolta Judit. A csomagokat midenki oda tudja vinni az apartmanhazhoz, meg akkor is ha nincs kesz a takaritas amikor megerkeznek. A csomagokat nem kell orizni, mindenhol ott lehet hagyni az apartmanhaz also szintjen, recepciojan, vagy udvaran. Indulas napjan, amint megerkezik a busz az erkezo utasok elszallasolasa utan, bepakoljuk a csomagterbe a hazaindulo utasok csomagjait, kisseb kezicsomagokat (szendvicses szatyor stb.), amit reggel meg nem akartok a buszba berakni, nyugodtan le lehet tenni nalunk az utazasi irodaban, ahol a WC-t is lehet hasznalni a nap folyaman, es akar at is lehet oltozni. A falu elejen levo homokos strandnal van zuhanyzo is a parton. Zuhanyzos szobat csak abban az esetben tudunk adni, ha marad uresen szoba. Agi
Sándor András Dátum: 2011-08-31 06:51:01
PK írta ekkor: 2011-08-29 08:09:40
TC Fórumozók ! A busszal utazók hogyan tudják megoldani a szobák elfoglalását ill. elhagyását !? Pl 8-9-órai érkezés 14.00 órai szobafoglalás,hazaut szoba elhagyás 9.00 a busz visszaindulás este vmikor ?!!! Vannak-e szúnyogok ?! smile Köszönettel várom a válaszokat mert már visszaszámolunk !!! smile smile Juli
Tavaly egy másik helyszínen (Neos Marmaras) voltunk és ott flottul meg lett a dolog oldva, amíg a buszra várakoztunk még fürödhettünk is, majd egy "átöltözős szobában" nyugodtan felkészülhettünk a visszaútra. A csomagok addig az apartmanház udvarán voltak. Így tulajdonképpen mi majdnem a tengerből "léptünk át" a buszra.
Magyar Judit Dátum: 2011-08-30 11:59:00
Kukac írta ekkor: 2011-08-29 20:27:24
Csatlakozom az előttem szólóhoz,ez egy elég fontos kérdés.Lehetséges ,hogy egy szombat reggeli 9 órai érkezésnél du.2-ig az apartman előtt kell trónolni a csomagokkal????A visszaútnál pedig 9-kor ki az apartmanból a csomagokkal és várni a buszt,mondjuk délután 3-ig.Ez nagyon jó.De remélem nem így lesz!!!!Köszönöm a mihamarabbi választ.Kukac
A csomagokat be lehet vinni az apartmanházakba, általában elég gyorsan kitakarítják a szobákat, tavaly nekünk már 11kor kész volt, egyébként 10 körül értünk oda, aztán mehettünk fürdeni. Hazafele pedig úgy működött, hogy megjött a busz, tulajdonképpen csak azt kellett megvárni, tehát délelőtt felpakoltuk a csomagokat a buszra, amit szükségesnek éreztünk azt magunknál tartottuk és lementünk fürdeni még. A busz maga fél 3kor indult vissza, így volt időnk lezuhanyozni is, hisz biztosítottak egy szabad apartmant erre a célra.