Érdekes hozzászólások vannak itt.Pl.Zakynthos-nál.Tavaly Sarti-n voltunk az IBUSSZAL.Többen mondták az nem jó,átvernek menjünk egy komolyabbal mint a grand,vagy az apollón.De mi ezt választottuk,ez volt a legolcsóbb.(70000 volt
a szállás és az utazás 3 főre)Jelzem nem a legutolsó szezonban voltunk.Na mindegy,1 kicsit tartottunk tőle,de úgy voltunk vele majd kialakul.Kecskeméten szálltunk fel 13:00-kor,1 kb 10éves Setrára nem a legújabb,de jó állapotban volt,és nagyon tiszta,még a wc-t is lehetett használni extrém esetben(Nem emeletes volt)Egész úton ment a klíma hiba nélkül 3 óránként megállt a busz kb 15 percre.Nem volt semmi hiba az egész úton,Ja és másnap reggel fél 8-kor már Sartin voltunk(18 óra út)8-kor már el is foglalhattuk a szobát.Ami tiszta és szinte tök új volt.Rattan bútorok,ágyak,tiszta fürdőszoba,és ugyanilyen kohyha ingyen klíma,redőny megilyenek.Úgyhogy mindent összegezve szinte tökéletes volt.És ez az IBUSZ.A szintén országosan ismert Grand Tourstól-több pénzért még többet várjunk,NEM HISZEM,de majd kiderül...