(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Grand ÁGI Dátum: 2017-06-09 14:48:56
Petróné Balog Erika írta ekkor: 2017-06-07 19:44:12
Sziasztok egy olyan kérdésem lenne, hogy az angol fontot elfogadják Korfun, vagy át lehet valahol váltani Euróra. A válaszokat nagyon szépen köszönöm
Kedves Petróné Balog Erika! Az angol fontot át tudod váltani euróban Sidariban, nem gond mert nagyon sok az angol turista, ezért az angol-görög utazási irodák beváltják. Szeretettel várunk Sidariban!
Gaál Gábor Dátum: 2017-06-08 00:11:51
Kedves Àgnes! Én arra lennék kíváncsi, hogy Görög idő szerint hanyas komppal szoktak menni. Tájékoztató hány órakor lesz? Üdvözlettel: Gábor
Petróné Balog Erika Dátum: 2017-06-07 19:44:12
Sziasztok egy olyan kérdésem lenne, hogy az angol fontot elfogadják Korfun, vagy át lehet valahol váltani Euróra. A válaszokat nagyon szépen köszönöm
Huszka Mária Dátum: 2017-06-07 12:38:44
Grand ÁGI írta ekkor: 2017-06-07 11:13:34
Kedves Attila! Egy fő étel olyan 7-10 euró között mozog, a gyros tál 7-8 euró a gyros pitában 2,20-2, 60 között van, a kenyér 1 euró körül, péksütemények 1,80-2,00 körül fajtától függően. A palackozott 6x 1,5 liter víz 1,60-1,80, az üdítő fajtától függöen 0,90-1,90 a faluban. A falu bejárata mellett 3 nagy szupermarket található, ezek jóval olcsóbbak mint a benti kisboltok, érdemes ott vásárolni. pl: a zsugorfóliás 6x1.5 víz ott 0.98 euró, az üdítő a sör, a kenyér is olcsóbb ezekben. Minden ilyen hasznos információt el fogunk mondani a megérkezésetek napján tartott tájékoztatón. Várunk szeretettel Sidariban!
Kedves Attila,Kedves Korfura utazok ! Mint az Ági által leírt árlistából is látszik,nincs Korfun olyan információ,amit a két kedves idegenvezetőtől Korfun,Korfuról ne lehetne megkérdezni,megtudni.Minimum 4-en tanúsíthatjuk,hogy amit leírnak,elmondanak,az úgy is van. Jó készülődést,jó utat mindenkinek !
Grand ÁGI Dátum: 2017-06-07 11:23:31
Huszka Mária írta ekkor: 2017-06-07 08:58:08
Kedves Ágota és Nikos ! Köszönjük,hogy kiváló munkátokkal,tudásotokkal,segítőkészségetekkel még szebbé tettétek a Korfun töltött időnket ! Sok ilyen idegenvezetőt kívánok az utasoknak,és sok jó utast ,további szép nyarat Nektek !
Kedves Marika és Lányok! Köszönjük, hogy megismerhettünk benneteket, már most hiányoztok! Köszönjük kedves szavaitokat. Nagyon örülünk neki, hogy jól érzetétek magatokat, és bízom benne, hogy sok szép emlékekkel gazdagodtatok! Puszilunk benneteket!!! Ági és Nikos