(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Grand ÁGI Dátum: 2017-06-07 11:13:34
pupp attila írta ekkor: 2017-06-06 16:12:09
Üdv! Valaki tudna infót adni,milyen árak vannak Sidarin? Gyros,üdítő,sör stb.! Köszönöm!
Kedves Attila! Egy fő étel olyan 7-10 euró között mozog, a gyros tál 7-8 euró a gyros pitában 2,20-2, 60 között van, a kenyér 1 euró körül, péksütemények 1,80-2,00 körül fajtától függően. A palackozott 6x 1,5 liter víz 1,60-1,80, az üdítő fajtától függöen 0,90-1,90 a faluban. A falu bejárata mellett 3 nagy szupermarket található, ezek jóval olcsóbbak mint a benti kisboltok, érdemes ott vásárolni. pl: a zsugorfóliás 6x1.5 víz ott 0.98 euró, az üdítő a sör, a kenyér is olcsóbb ezekben. Minden ilyen hasznos információt el fogunk mondani a megérkezésetek napján tartott tájékoztatón. Várunk szeretettel Sidariban!
Huszka Mária Dátum: 2017-06-07 08:58:08
Kedves Ágota és Nikos ! Köszönjük,hogy kiváló munkátokkal,tudásotokkal,segítőkészségetekkel még szebbé tettétek a Korfun töltött időnket ! Sok ilyen idegenvezetőt kívánok az utasoknak,és sok jó utast ,további szép nyarat Nektek !
Gaál Gábor Dátum: 2017-06-06 18:08:23
Nem Sidari. De https://www.expatistan.com/cost-of-living/corfu
pupp attila Dátum: 2017-06-06 16:12:09
Üdv! Valaki tudna infót adni,milyen árak vannak Sidarin? Gyros,üdítő,sör stb.! Köszönöm!
Grand ÁGI Dátum: 2017-06-06 07:44:26
Cs. Krisztina írta ekkor: 2017-06-05 18:14:59
Kedves Ágnes! A busszal kapcsolatban kérdezném, hogy az útra milyen formában tudunk magunkkal vinni innivalót ,mert azt olvastam, hogy "Autóbuszainkon nem szállítható zsugorfóliás, rekeszes, valamint dobozos innivaló semmilyen formában, még a táskában sem! " Vagy ez kifejezetten a csomagtérre vonatkozik? Köszönöm, Cs.Kriszta
Kedves Kriszta! Annyi innivalót, amennyit az utazás alatt elfogyasztotok, nyugodtan vigyétek fel magatokkal az autóbuszra a "kalaptartóban" elfér. A katalógusban szereplő leírás a csomagtérre vonatkozik! Várunk sok szeretettel Sidariban!