Kedves Ágnes! A busszal kapcsolatban kérdezném, hogy az útra milyen formában tudunk magunkkal vinni innivalót ,mert azt olvastam, hogy "Autóbuszainkon nem szállítható zsugorfóliás, rekeszes, valamint dobozos innivaló semmilyen formában, még a táskában sem! " Vagy ez kifejezetten a csomagtérre vonatkozik? Köszönöm, Cs.Kriszta