(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Gaál Gábor Dátum: 2017-06-06 00:08:53
Lényeg hogy ne 10 20db flakon inni valót vigyél. Hanem 2-3flakont max taskadba. Ne fem dobozoz sor energia ital stb.
Cs. Krisztina Dátum: 2017-06-05 18:14:59
Kedves Ágnes! A busszal kapcsolatban kérdezném, hogy az útra milyen formában tudunk magunkkal vinni innivalót ,mert azt olvastam, hogy "Autóbuszainkon nem szállítható zsugorfóliás, rekeszes, valamint dobozos innivaló semmilyen formában, még a táskában sem! " Vagy ez kifejezetten a csomagtérre vonatkozik? Köszönöm, Cs.Kriszta
Sommer Dátum: 2017-06-01 16:31:38
Sommer írta ekkor: 2017-05-31 14:23:45
Kedves Ágnes! Koursaros apartmanról mikor lesz drónfelvétel?
...Ja, hogy már van :)
Sommer Dátum: 2017-05-31 14:23:45
Kedves Ágnes! Koursaros apartmanról mikor lesz drónfelvétel?
Riskó Henriett Dátum: 2017-05-29 20:18:46
Grand ÁGI írta ekkor: 2017-05-24 12:42:58
Kedves Henriett! A Paradise apartmanházban minikonyha van, azaz felül rezsó alul pedig kisebb méretű tűzhely van, és természetesen ahogyan láttad van micró is. Sok szeretettel várunk Sidariban!
Nagyon szépen köszönöm a segítséged. :-)