Kedves Ági, most szeretnénk e év Szeptemberében menni Korfura autóval, egy olyat olvastam, hogy a komp dija a kocsinak 70 euro. Ez igaz, és ha igen oda vissza annyi? Köszönöm előre is. Üdvözlettel: Ildikó:)
Kedves Ildikó! A kompok menetrendjét Igoumenitsa-Korfu itt tudod megnézni: http://corfuferries.gr/index.php/routes Egyenlőre meg a téli menetrend van fent. Nem olcsó az autó, és hozzá a személyek komp díja, de mindenképpen érdemes oda-vissza megvenni. Tavaly úgy számolták a díjat az autóra, hogy teljes áron oda, és féláron vissza ha "returt" vettek. Nem tudom, hogy az új nyári menetrenddel az árak mennyiben fognak majd változni. Figyeld majd az oldalt, amit belinkeltem április 1- után, az már mérvadó lesz. Szeretettel várunk Sidariban.