(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Forrai Ferenc Dátum: 2016-09-09 15:06:18
Sólya Nándor írta ekkor: 2016-08-19 11:22:49
Sziasztok Fórumozók!Aki most utazik annak........ha kint vagytok Korfun,ne feledjétek el,hogy aki nem volt kint az Apotripiti-beachen......az nem látta Sidari és talán Korfu legszebb partját.Ha viszont kimentek,akkor menjetek ki a nagy sziklához.Ki lehet úszni,mert elég sokáig /200 méter / leér a lábatok és csak az utolsó 50méteren kell úszni.Ha kiértetek menjetek ki a szikla végébe és nézzetek körbe....olyan látványt kaptok ami a partról soha.Simán lehet látni a Drastis-fokot.Fényképezőt kötelező kivinni magatokkal.Ha matracon mentek akkor könyedén megoldható a dolog.Viszont...aki bátor és szeret ugrálni a sziklákról annak "kötelező" ugrania az öbölbe ha NEM fúj a szél.Csodálatos élményt nyújt az ugrás.Nem kell félni,mert akármilyen félelmetesnek is tűnik,nem ér le a lábatok.....ha elég szélcsendes idő van és visztek ki úszószemüveget még meg is nézhetitek az öbölben a víz alját, 15 méter mély kb.Eszméletlenül jó hely.....aki nem megy oda ki, az nem is volt Korfun...... smile smile smile smile
Helló! Csak egyetérteni tudok Veled, hihetetlenül szép és jó beach, szerintem még a nagy strandnál is jobb, jobb a partja, sokkal tisztább a vize és a látvány tényleg csodálatos. Megtalálni sem nehéz, bár nincs annyira a figyelem központjában, amit nem értek. A térképen tévesen Sidari beach-ként van feltüntetve, az útról nem kell lefordulni a Canal d' Amour beach felé, hanem tovább kell menni, kb 200 m, egy tábla jelzi, ott kell lefordulni a part felé.
Molnár Marianna Dátum: 2016-09-06 13:04:53
Grand ÁGI írta ekkor: 2016-09-01 08:38:00
Kedves Molnár Marianna! A robogó és quad és az autó bérlésével kapcsolatban minden olyan információt elmondunk majd nektek a megérkezésetek napján tartott tájékoztatón, és ezeket majd mérlegelnetek kellene a bérleti szerződés aláírása előtt. Sajnos elég sok negatív tapasztalat volt már ezen a nyáron is. Nekünk nincs konkrét autókölcsönző kontaktunk. A bérlés mindezek mérlegelése után mindenkinek a saját felelőssége, viszont biztonságos angol nyelvtudás szükségeltetik hozzá. A bérleti szerződés apróbetűs részében szerepel az, hogy mi az amit kár, sérülés esetén nem veletek fizettetnek ki. Előre tisztázzátok a bérbeadóval, hogy a biztosítás amit köttetnek veletek, az konkrétan milyen kárra terjed ki, hogy ne érjen meglepetés benneteket. Több autókölcsönző van Sidariban, érdemes ideérkezésetekkor végigjárni őket, és ezek után dönteni majd, hogy kitől béreltek. Előre foglalás tudtommal egyiknél sincs, ott kell fizetni náluk a bérlés konkretizálásakor.Szeptemberben már nincs olyan sok turista a faluban, így szerintem lesz szabad bérelhető jármű biztosan. Várunk szeretettel Sidariban!
Kedves Ági! Köszönöm szépen!
Csík Ferenc Dátum: 2016-09-01 12:58:13
Grand ÁGI írta ekkor: 2016-09-01 08:40:28
Kedves Csík Ferenc! "A robogó és quad és az autó bérlésével kapcsolatban minden olyan információt elmondunk majd nektek a megérkezésetek napján tartott tájékoztatón, és ezeket majd mérlegelnetek kellene a bérleti szerződés aláírása előtt. Sajnos elég sok negatív tapasztalat volt már ezen a nyáron is. Nekünk nincs konkrét autókölcsönző kontaktunk. A bérlés mindezek mérlegelése után mindenkinek a saját felelőssége, viszont biztonságos angol nyelvtudás szükségeltetik hozzá. A bérleti szerződés apróbetűs részében szerepel az, hogy mi az amit kár, sérülés esetén nem veletek fizettetnek ki. Előre tisztázzátok a bérbeadóval, hogy a biztosítás amit köttetnek veletek, az konkrétan milyen kárra terjed ki, hogy ne érjen meglepetés benneteket. Több autókölcsönző van Sidariban, érdemes ideérkezésetekkor végigjárni őket, és ezek után dönteni majd, hogy kitől béreltek. Előre foglalás tudtommal egyiknél sincs, ott kell fizetni náluk a bérlés konkretizálásakor.Szeptemberben már nincs olyan sok turista a faluban, így szerintem lesz szabad bérelhető jármű biztosan." Várunk szeretettel benneteket Sidariban!
Köszönöm Ági! Szombaton találkozunk.
Grand ÁGI Dátum: 2016-09-01 08:40:28
Csík Ferenc írta ekkor: 2016-08-30 19:13:24
Kedves Ági! Erre én is várom a választ, mivel pénteken utazunk Sidariba.
Kedves Csík Ferenc! "A robogó és quad és az autó bérlésével kapcsolatban minden olyan információt elmondunk majd nektek a megérkezésetek napján tartott tájékoztatón, és ezeket majd mérlegelnetek kellene a bérleti szerződés aláírása előtt. Sajnos elég sok negatív tapasztalat volt már ezen a nyáron is. Nekünk nincs konkrét autókölcsönző kontaktunk. A bérlés mindezek mérlegelése után mindenkinek a saját felelőssége, viszont biztonságos angol nyelvtudás szükségeltetik hozzá. A bérleti szerződés apróbetűs részében szerepel az, hogy mi az amit kár, sérülés esetén nem veletek fizettetnek ki. Előre tisztázzátok a bérbeadóval, hogy a biztosítás amit köttetnek veletek, az konkrétan milyen kárra terjed ki, hogy ne érjen meglepetés benneteket. Több autókölcsönző van Sidariban, érdemes ideérkezésetekkor végigjárni őket, és ezek után dönteni majd, hogy kitől béreltek. Előre foglalás tudtommal egyiknél sincs, ott kell fizetni náluk a bérlés konkretizálásakor.Szeptemberben már nincs olyan sok turista a faluban, így szerintem lesz szabad bérelhető jármű biztosan." Várunk szeretettel benneteket Sidariban!
Grand ÁGI Dátum: 2016-09-01 08:38:00
Molnár Marianna írta ekkor: 2016-08-25 16:31:31
Kedves Ági! Robogó/quad bérléssel kapcsolatban szeretnék érdeklődni. Tudnál ajánlani kölcsönzőt? Kerestem a neten,de csak autókról találtam árat. Lehet előre foglalni vagy tuti biztos,hogy lesz szabad? :-) Előre is köszönöm! Üdv: Marianna
Kedves Molnár Marianna! A robogó és quad és az autó bérlésével kapcsolatban minden olyan információt elmondunk majd nektek a megérkezésetek napján tartott tájékoztatón, és ezeket majd mérlegelnetek kellene a bérleti szerződés aláírása előtt. Sajnos elég sok negatív tapasztalat volt már ezen a nyáron is. Nekünk nincs konkrét autókölcsönző kontaktunk. A bérlés mindezek mérlegelése után mindenkinek a saját felelőssége, viszont biztonságos angol nyelvtudás szükségeltetik hozzá. A bérleti szerződés apróbetűs részében szerepel az, hogy mi az amit kár, sérülés esetén nem veletek fizettetnek ki. Előre tisztázzátok a bérbeadóval, hogy a biztosítás amit köttetnek veletek, az konkrétan milyen kárra terjed ki, hogy ne érjen meglepetés benneteket. Több autókölcsönző van Sidariban, érdemes ideérkezésetekkor végigjárni őket, és ezek után dönteni majd, hogy kitől béreltek. Előre foglalás tudtommal egyiknél sincs, ott kell fizetni náluk a bérlés konkretizálásakor.Szeptemberben már nincs olyan sok turista a faluban, így szerintem lesz szabad bérelhető jármű biztosan. Várunk szeretettel Sidariban!