(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Csík Ferenc Dátum: 2016-08-30 19:13:24
Kedves Ági! Erre én is várom a választ, mivel pénteken utazunk Sidariba.
Molnár Marianna Dátum: 2016-08-25 16:31:31
Kedves Ági! Robogó/quad bérléssel kapcsolatban szeretnék érdeklődni. Tudnál ajánlani kölcsönzőt? Kerestem a neten,de csak autókról találtam árat. Lehet előre foglalni vagy tuti biztos,hogy lesz szabad? :-) Előre is köszönöm! Üdv: Marianna
Grand ÁGI Dátum: 2016-08-25 08:10:53
Emese írta ekkor: 2016-08-21 05:54:27
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni azoktól,akik utaztak már szeptember második felében,vagy október elején Korfura ,hogy milyen volt az időjárás a nyaralás alatt, volt-e eső, kb. hány fok volt éjszaka,illetve nappal? Előre is köszönöm szépen. Emese
Kedves Emese! Az időjárás itt is, mint ahogyan Magyarországon is elég változékony ezen a nyáron nem igazán a nyári hónapoknak megfelelő. Szeptember második felében a szigeten már lehetnek esősebb éjszakák, és lehet napközbeni kisebb esőzés, vagy erős szél, de lehet szikrázó napsütés is, így ezt előre megmondani hogy mi várható szinte lehetetelen. A GYIK oldalunkon megtalálod a linkeket, ahol tudod követni, hogy az előrejelzés szerint majd milyen idő várható. Szeretettel várunk Sidariban!
Emese Dátum: 2016-08-21 05:54:27
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni azoktól,akik utaztak már szeptember második felében,vagy október elején Korfura ,hogy milyen volt az időjárás a nyaralás alatt, volt-e eső, kb. hány fok volt éjszaka,illetve nappal? Előre is köszönöm szépen. Emese
Sólya Nándor Dátum: 2016-08-19 11:22:49
Sziasztok Fórumozók!Aki most utazik annak........ha kint vagytok Korfun,ne feledjétek el,hogy aki nem volt kint az Apotripiti-beachen......az nem látta Sidari és talán Korfu legszebb partját.Ha viszont kimentek,akkor menjetek ki a nagy sziklához.Ki lehet úszni,mert elég sokáig /200 méter / leér a lábatok és csak az utolsó 50méteren kell úszni.Ha kiértetek menjetek ki a szikla végébe és nézzetek körbe....olyan látványt kaptok ami a partról soha.Simán lehet látni a Drastis-fokot.Fényképezőt kötelező kivinni magatokkal.Ha matracon mentek akkor könyedén megoldható a dolog.Viszont...aki bátor és szeret ugrálni a sziklákról annak "kötelező" ugrania az öbölbe ha NEM fúj a szél.Csodálatos élményt nyújt az ugrás.Nem kell félni,mert akármilyen félelmetesnek is tűnik,nem ér le a lábatok.....ha elég szélcsendes idő van és visztek ki úszószemüveget még meg is nézhetitek az öbölben a víz alját, 15 méter mély kb.Eszméletlenül jó hely.....aki nem megy oda ki, az nem is volt Korfun...... smile smile smile smile