Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni azoktól,akik utaztak már szeptember második felében,vagy október elején Korfura ,hogy milyen volt az időjárás a nyaralás alatt, volt-e eső, kb. hány fok volt éjszaka,illetve nappal? Előre is köszönöm szépen. Emese
Kedves Emese! Az időjárás itt is, mint ahogyan Magyarországon is elég változékony ezen a nyáron nem igazán a nyári hónapoknak megfelelő. Szeptember második felében a szigeten már lehetnek esősebb éjszakák, és lehet napközbeni kisebb esőzés, vagy erős szél, de lehet szikrázó napsütés is, így ezt előre megmondani hogy mi várható szinte lehetetelen. A GYIK oldalunkon megtalálod a linkeket, ahol tudod követni, hogy az előrejelzés szerint majd milyen idő várható. Szeretettel várunk Sidariban!