Kedves Erika !Kérhetnék tőled infókat árakról bolti .éttermi esetleg részletesebb program leirást saját tapasztalatokat .élménybeszámolót ha van egy kis időd erre köszönöm .Üdv Némethné Szilvia
Kedves Szilvia! Korfun az árak magasabbak, mint nálunk. Sidari főutcáján rengeteg taverna, mini szupermarket van, de érdemesebb a nagybevásárlást a benzinkút mellett a Diellas vagy a Cash and Carry szupermarketben megejteni, mert ott jóval kedvezőbbek az árak. Korfun a csapvíz nem iható, ezért mi rengeteg palackos ásványvizet vettünk, egy 6-os pakk 1 € körül mozog. A felvágottak (10 dkg) is kb 1 €, a Katerina melletti pékségben a fél kilós kenyér is 1 € és nagyon finom péksüteményeket is árulnak. A gyros pitában 5 €, a tavernákban a főételek 7 és 10 € körüliek. A sör a boltban (6-os csomagban) 5 és 8 € között van, a tavernákban 2,5 € egy korsóval. Mi a görög esten vettünk részt fejenként 17 € volt, abban benne volt egy nagyon finom vacsora egy itallal és egy életre szóló buli görög táncos esttel. :) Szigettúrán is voltunk 25 €/fő, oda mindenképpen menjetek el, egész napos program, végigjártuk Korfu lélegzetelállító látnivalóit és Ági (az idegenvezetőnk) mindenről olyan részletesen mesélt, hogy csak ámultunk és bámultunk. A tenger csodálatos, lehet többféle vízisportot kipróbálni, az ejtőernyőzés 45 €. A napágyak napernyővel mindenhol ki vannak téve a partra, ha fogyasztasz valamit, igénybe lehet venni. Mi remekül éreztük magunkat, élményekkel tele jöttünk haza. Hasonlóan kellemes nyaralást kívánok nektek is! Üdv: Erika