(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Szilvia Dátum: 2016-07-12 08:15:35
Üdv Mindenkinek !Kedves Erika köszönöm a beszámolód :) Ezek a super marketek milyen messze vannak? Katerinában lesz a szállásunk .Csaba pont ez a három fakultativ program amire mi is szeretnénk menni . :)Paradise étterem milyen irnál róla ?Határon sokat vártatok ? mikorra értetek ki mikor indultatok vissza ? Most ennyi kérdés köszönöm előre a válaszaitokat .Mi többen utazunk rokonok + barátok jó kis csapat :) aug.26 indulunk .Remélem nem baj a tegeződésért .Üdv:Szilvia
Dr. Pálházi Csaba Dátum: 2016-07-11 17:41:01
Csatlakozom ez előttem szóló Erikához, mi is nagyon jól éreztük magunkat Sidariban. Az idegenvezetők és a sofőrök is nagyon kedvesek voltak. A Paradise apartmanban laktunk, nem volt semmi probléma, szép nagy medencéje van, bátran lehet használni. Kértünk vacsorát a Paradise étteremben ami nagyon finom volt, főleg a görög fogások, mindig 3 fogás közül lehetett választani. Ott ünnepeltem a szülinapom, kaptam tőlük egy szelet nagyon finom tortát csillagszóróval :) . A BBQ hajó, görög est és szigettúra programokon vettünk részt, amiket nagyon élveztünk. Ági nagyon sok érdekességet mondott a szigetről amit külön köszönünk. Remélem ,hogy verekedő macskák már nem fogják zavarni a mondandóját a szigettúrán :) Köszönjük az élményeket!
Grand ÁGI Dátum: 2016-07-11 17:18:07
Drienyovszkiné Baukó Erika írta ekkor: 2016-07-10 22:02:41
Köszönet a Grand csapatának, hogy Korfun álomnyaraláson vehettünk részt! Külön köszönet Bencsik Áginak, Gera Patríciának a mindenre kiterjedő figyelmességükért, Szigeti Szilárd, Szemán János és Horváth Ferenc sofőröknek, hogy biztonságosan vittek és hoztak bennünket. Mi a Katerinában laktunk, mindennel meg voltunk elégedve. Viszlát Sidari!
Kedves Erika! Nagyon köszönjük az utazási irodánk, és a saját nevünkben is a kedves, elismerő szavaidat. Nagyon örülünk, hogy jól éreztétek magatokat Korfu szigetén, és sok szép élménnyel gazdagodva tértetek haza. Bízunk benne, hogy az itt töltött napok emléke még sokáig a szívetekben marad és Visszavárunk jövőre!!! smile Ági és Patrícia
Dátum: 2016-07-11 17:06:36
Kedves Utasaink! Örömmel jelentjük, hogy az összes apartmanunkról elérhető most már egy légi felvétel is, mellyel madártávlatból szemlélhetjük meg a kiszemelt házat és annak környezetét. És ha ez még nem lenne elég, majdnem minden görög desztinációnkról egy ízelítőt is összevágtunk Önöknek, az apartmanos videókon felül, hogy legyen mivel ráhangolódni az utazásra! A videók elérhetők youtube csatornáinkon, illetve weboldalunkon minden apartmannál és desztinációnál külön menüpont alatt.
Drienyovszkiné Baukó Erika Dátum: 2016-07-11 09:02:04
Szilvia írta ekkor: 2016-07-11 07:41:23
Kedves Erika !Kérhetnék tőled infókat árakról bolti .éttermi esetleg részletesebb program leirást saját tapasztalatokat .élménybeszámolót ha van egy kis időd erre köszönöm .Üdv Némethné Szilvia
Kedves Szilvia! Korfun az árak magasabbak, mint nálunk. Sidari főutcáján rengeteg taverna, mini szupermarket van, de érdemesebb a nagybevásárlást a benzinkút mellett a Diellas vagy a Cash and Carry szupermarketben megejteni, mert ott jóval kedvezőbbek az árak. Korfun a csapvíz nem iható, ezért mi rengeteg palackos ásványvizet vettünk, egy 6-os pakk 1 € körül mozog. A felvágottak (10 dkg) is kb 1 €, a Katerina melletti pékségben a fél kilós kenyér is 1 € és nagyon finom péksüteményeket is árulnak. A gyros pitában 5 €, a tavernákban a főételek 7 és 10 € körüliek. A sör a boltban (6-os csomagban) 5 és 8 € között van, a tavernákban 2,5 € egy korsóval. Mi a görög esten vettünk részt fejenként 17 € volt, abban benne volt egy nagyon finom vacsora egy itallal és egy életre szóló buli görög táncos esttel. :) Szigettúrán is voltunk 25 €/fő, oda mindenképpen menjetek el, egész napos program, végigjártuk Korfu lélegzetelállító látnivalóit és Ági (az idegenvezetőnk) mindenről olyan részletesen mesélt, hogy csak ámultunk és bámultunk. A tenger csodálatos, lehet többféle vízisportot kipróbálni, az ejtőernyőzés 45 €. A napágyak napernyővel mindenhol ki vannak téve a partra, ha fogyasztasz valamit, igénybe lehet venni. Mi remekül éreztük magunkat, élményekkel tele jöttünk haza. Hasonlóan kellemes nyaralást kívánok nektek is! Üdv: Erika