Kedves Ági! Július 15-i indulással megyünk Sidariba, a Katerina apartmanba foglaltunk szállást. Szeretném megkérdezni, hogy ezen a szálláshelyen nincs medence viszont a leírásban szerepel, hogy a Paradise apartman medencéjét igénybe lehet venni fogyasztás mellet itt mire kell gondolni konkrétan!
Kedves Andrássy László! A Paradise apartmanház közvetlenül a Katerina apartmanház előtt helyezkedik el, és minden grandos utas igénybe veheti mind az ittartozkodásuk alatt, mind pedig az utolsó napon az elutazás napján. A fogyasztás ellenében azt jelenti, hogy személyenként legalább egy italt, (víz, sör, üdítő stb.) fogyasztani kell a bárból ahhoz, hogy egész nap rendelkezésükre álljon a medence a napágyakkal. Szeretettel várjuk Önöket Sidariban!