(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Cseh Norbert Dátum: 2016-07-05 15:38:22
Sziasztok! Korfun szeptember végén-október elején milyen idő szokott lenni/várható, általában? Van, aki már olyankor járt ott? Családi nyaralást tervezünk, lehet, szeptember vége lenne belőle... Kérdés, hogy akkor hová ajánlott még utazni (Görögországon belül)? Esetleg más sziget (Zakynthos)? Köszönöm, kellemes nyaralást mindenkinek! :)
Grand ÁGI Dátum: 2016-07-05 08:42:39
Andrássy László írta ekkor: 2016-07-04 22:41:47
Kedves Ági! Július 15-i indulással megyünk Sidariba, a Katerina apartmanba foglaltunk szállást. Szeretném megkérdezni, hogy ezen a szálláshelyen nincs medence viszont a leírásban szerepel, hogy a Paradise apartman medencéjét igénybe lehet venni fogyasztás mellet itt mire kell gondolni konkrétan!
Kedves Andrássy László! A Paradise apartmanház közvetlenül a Katerina apartmanház előtt helyezkedik el, és minden grandos utas igénybe veheti mind az ittartozkodásuk alatt, mind pedig az utolsó napon az elutazás napján. A fogyasztás ellenében azt jelenti, hogy személyenként legalább egy italt, (víz, sör, üdítő stb.) fogyasztani kell a bárból ahhoz, hogy egész nap rendelkezésükre álljon a medence a napágyakkal. Szeretettel várjuk Önöket Sidariban!
Andrássy László Dátum: 2016-07-04 22:41:47
Kedves Ági! Július 15-i indulással megyünk Sidariba, a Katerina apartmanba foglaltunk szállást. Szeretném megkérdezni, hogy ezen a szálláshelyen nincs medence viszont a leírásban szerepel, hogy a Paradise apartman medencéjét igénybe lehet venni fogyasztás mellet itt mire kell gondolni konkrétan!
Grand ÁGI Dátum: 2016-06-28 22:56:20
F. Erika írta ekkor: 2016-06-28 19:37:31
Kedves Ági! Július 1-i indulással megyünk Sidariba, a Plastiras apartmanba foglaltunk szállást. Szeretném megkérdezni, hogy ezen a szálláshelyen a medencében jelenleg van víz?...mert a tegnap felrakott légi felvételen mindegyik medencés apartmanban van víz csak a Plastirasban nincs. Válaszodat előre is nagyon köszönöm. smile
Kedves Erika! A drónos felvételek még a szezon megkezdése előtt májusban készültek, akkor ennek az apartmaháznak a felvétel pillanatában még nem volt feltöltve a medencéje. Az első utasok megérkezése óta a medence folyamatosan "üzemel" . Várunk sok szeretettel Sidariban!!!
F. Erika Dátum: 2016-06-28 19:37:31
Kedves Ági! Július 1-i indulással megyünk Sidariba, a Plastiras apartmanba foglaltunk szállást. Szeretném megkérdezni, hogy ezen a szálláshelyen a medencében jelenleg van víz?...mert a tegnap felrakott légi felvételen mindegyik medencés apartmanban van víz csak a Plastirasban nincs. Válaszodat előre is nagyon köszönöm. smile