Immáron harmadszor nyaraltunk Korfun a Granddal, a szállítás, szállás
most is tökéletes, szervezettségük, profizmusuk lehengerlő!
Külön köszönet idegenvezetőinknek, Áginak és Patríciának
figyelmes, szolgálatkész munkájukért, újból két
feledhetetlen hétben lehetett részünk!
Kedves Nickel Géza! Örülünk, hogy jól éreztétek magatokat, és köszönjük szépen elismerő és kedves szavaidat! Jövőre ismételten sok szeretettel visszavárunk Benneteket!