(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Helmeczi István Dátum: 2016-07-17 10:15:38
Gellén András írta ekkor: 2016-07-17 10:00:39
Hetek óta úgy jönnek haza a buszok, hogy Korfu városában van 3 óra szabad program az utasoknak.
Köszönöm!
Gellén András Dátum: 2016-07-17 10:00:39
Helmeczi István írta ekkor: 2016-07-16 22:14:17
Tisztelt Grand Tours! Augusztus végén fogunk utazni Önökkel. Ezért érdeklődni szeretnék, hogy a ma (07.18) hazainduló buszokkal történt -e valami, vagy magyar idő szerint ilyen későn indulnak haza a komppal? Kérdésemmel azért zavarom Önöket, mert a nyomkövető szerint több órát várakoztak a kikötőben! Válaszukat előre is köszönöm!
Hetek óta úgy jönnek haza a buszok, hogy Korfu városában van 3 óra szabad program az utasoknak.
Helmeczi István Dátum: 2016-07-16 22:14:17
Tisztelt Grand Tours! Augusztus végén fogunk utazni Önökkel. Ezért érdeklődni szeretnék, hogy a ma (07.18) hazainduló buszokkal történt -e valami, vagy magyar idő szerint ilyen későn indulnak haza a komppal? Kérdésemmel azért zavarom Önöket, mert a nyomkövető szerint több órát várakoztak a kikötőben! Válaszukat előre is köszönöm!
Grand ÁGI Dátum: 2016-07-15 18:14:28
nickel géza írta ekkor: 2016-07-13 16:13:58
Immáron harmadszor nyaraltunk Korfun a Granddal, a szállítás, szállás most is tökéletes, szervezettségük, profizmusuk lehengerlő! Külön köszönet idegenvezetőinknek, Áginak és Patríciának figyelmes, szolgálatkész munkájukért, újból két feledhetetlen hétben lehetett részünk!
Kedves Nickel Géza! Örülünk, hogy jól éreztétek magatokat, és köszönjük szépen elismerő és kedves szavaidat! Jövőre ismételten sok szeretettel visszavárunk Benneteket!
Grand ÁGI Dátum: 2016-07-15 18:10:50
Laci írta ekkor: 2016-07-15 07:29:26
Jóreggelt Kívánok! Erről tudnának valamit mondani? http://index.hu/mindekozben/poszt/2016/07/03/szemethegyek_korfun/ Köszönöm!
Kedves László! Igen, valóban sztrájkoltak a szemétszállítók a szigeten, és a cikk sajnos nem tartalmazott valótlanságot. Azonban időközben már megoldódott a helyzet, újra viszik a szemetet, és a régi felgyülemlett szemetet Sidariból már a múlt héten elszállították, ugyanígy Korfu óvárosi része, és frekventált helyei is tiszták. A kisebb településekről, és az utak mellől is viszik folyamatosan a szemetet, úgy látszik megoldódott a helyzet. Szeretettel várjuk Sidariban!