(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Hund Eleonora Dátum: 2016-06-20 10:35:56
Kedves Ági, az lenne a kérdésem, hogy a katerina apartmanban a konyhák felszerelése milyen? Van e edény, serpenyö, evöeszköz stb? Mit érdemes magunkkal vinni, ha néha fözni szeretnénk? V´laszodat elöre is köszönjük, Nóra
Grand ÁGI Dátum: 2016-06-19 19:00:32
Bozó Petronella írta ekkor: 2016-06-19 08:52:05
Kedves Ági! Mint, már említettem szeptember 2-án indulunk Sidariba. Láttuk az interneten, hogy van olyan strand ahol kell fizetni ill. ahol ingyenes a strandolás. A fizetős strand esetében mennyibe kerül a belépő? Az ingyenes strand pedig tényleg azért ingyenes mert jóval piszkosabb? Válaszod előre is köszönöm! Üdv.: Petronella
Kedves Petronella! Ahol napágyak és napernyők vannak a parton, ott fizetni/ fogyasztani kell a használatukért. Ahol nincsenek kirakva ott nyugodtan lehet napozni, strandolni. Fizetős strand ahol belépőt szednek nincs Sidariban. Várunk sok szeretettel!
Grand ÁGI Dátum: 2016-06-19 18:56:29
Varga Nóra írta ekkor: 2016-06-18 16:10:03
Kedves Fórumozók! Volt már valaki szeptember végén Sidariban,hogy megtudjam milyen időjárásra számithatunk? Üdv: Nóra
Kedves Nóra! Szeptember vége itt a szigeten is elég szeszélyes, így előfordulhatnak eső órák is napközben, de lehet teljes napsütés is. Tavaly szeptember vége szeles volt egy kicsit, egy -két éjszaka esett, de napközben sütött a nap. Érdemes nézegetni szeptember elejétől az időjárás előrejelzést . (amelyet a GYIK fül alatt találsz hivatkozásként) Szeretettel várunk Sidariban!
Bozó Petronella Dátum: 2016-06-19 08:52:05
Kedves Ági! Mint, már említettem szeptember 2-án indulunk Sidariba. Láttuk az interneten, hogy van olyan strand ahol kell fizetni ill. ahol ingyenes a strandolás. A fizetős strand esetében mennyibe kerül a belépő? Az ingyenes strand pedig tényleg azért ingyenes mert jóval piszkosabb? Válaszod előre is köszönöm! Üdv.: Petronella
Varga Nóra Dátum: 2016-06-18 16:10:03
Kedves Fórumozók! Volt már valaki szeptember végén Sidariban,hogy megtudjam milyen időjárásra számithatunk? Üdv: Nóra