Kedves Ági!
Mint, már említettem szeptember 2-án indulunk Sidariba. Láttuk az interneten, hogy van olyan strand ahol kell fizetni ill. ahol ingyenes a strandolás. A fizetős strand esetében mennyibe kerül a belépő? Az ingyenes strand pedig tényleg azért ingyenes mert jóval piszkosabb?
Válaszod előre is köszönöm!
Üdv.: Petronella
Kedves Petronella! Ahol napágyak és napernyők vannak a parton, ott fizetni/ fogyasztani kell a használatukért. Ahol nincsenek kirakva ott nyugodtan lehet napozni, strandolni. Fizetős strand ahol belépőt szednek nincs Sidariban. Várunk sok szeretettel!