(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Grand ÁGI Dátum: 2016-06-23 16:00:47
Szilvia írta ekkor: 2016-06-22 08:19:39
Kedves Ági !Érdeklődnék 3 programot terveztünk :Görög est aminek az árra a katalógusban kb 17/fő itt az oldalon már kb 30/fő most mennyi ??Szigettúránál itt nem látom az üvegfenekű hajó árát? BBQ -Hajókirándulás változott árban . Mi erre szeretnénk menni ezeknek kellene a pontos ára + mely napokon lesznek és lesz shopping ? Ismerkedő est ??? Aug.27 érkezünk egy igazán jó kis csapat leszünk :) akikkel tavaly Spanyolban megismerkedtünk őket is rábeszéltem és most itt is együtt nyaralunk ők 8 fő ,és mi is leszünk 9 fő . :) És ha egy két árat irnál élelmiszert, éttermit szivesen vennénk .Nagyon köszönöm .Szép napot.Üdv.Nné Szilvia
Kedves Szilvia! A görög est ára 17 euró/ fő és ebben benne van a vacsora is. A szigettúránál az üvegaljú hajó ára 7 euró/fő. A BBQ hajókirándulás ára 26 euró/fő. A Görög est kedden van, a BBQ hajó hétfőn, és a szigettúra általában szerda, de ez változhat némely esetben csütörtökre is. A Korfu Shopping kedden és csütörtökön van. Szervezett ismerkedő est programunk nincs. Az árak drágábbak valamennyivel mint a szárazföldi görög árak, de nem veszélyesen. Vannak Sidariban nagy szupermarketek, ahol érdemesebb vásárolni, mert jóval olcsóbbak mint a kisebb boltok. Piac, halbolt, pékség nincs a faluban. Általánosan: a hús, a tejtermék, a kenyér drágább mint Magyarországon, és a zöldség és gyümölcs is. A gyros 2-2,20 között van, az éttermek zömében egy átlagos főétel 7-10 euró / fő áron van. Természetesen a halételek itt sem olcsóak. Várunk titeket sok szeretettel.
Tóth Tímea Dátum: 2016-06-22 13:05:25
Kedves Ági! Július 2.-án érkezünk Sidarira, azt szeretném meg tudni, lehet e tortát kapni valahol a szigeten? Páromnak az nap lesz a születésnapja. :) Köszönöm a válaszát. Szép napot! Üdv: Timi
Szilvia Dátum: 2016-06-22 08:19:39
Kedves Ági !Érdeklődnék 3 programot terveztünk :Görög est aminek az árra a katalógusban kb 17/fő itt az oldalon már kb 30/fő most mennyi ??Szigettúránál itt nem látom az üvegfenekű hajó árát? BBQ -Hajókirándulás változott árban . Mi erre szeretnénk menni ezeknek kellene a pontos ára + mely napokon lesznek és lesz shopping ? Ismerkedő est ??? Aug.27 érkezünk egy igazán jó kis csapat leszünk :) akikkel tavaly Spanyolban megismerkedtünk őket is rábeszéltem és most itt is együtt nyaralunk ők 8 fő ,és mi is leszünk 9 fő . :) És ha egy két árat irnál élelmiszert, éttermit szivesen vennénk .Nagyon köszönöm .Szép napot.Üdv.Nné Szilvia
Szilvia Dátum: 2016-06-22 08:19:39
Kedves Ági !Érdeklődnék 3 programot terveztünk :Görög est aminek az árra a katalógusban kb 17/fő itt az oldalon már kb 30/fő most mennyi ??Szigettúránál itt nem látom az üvegfenekű hajó árát? BBQ -Hajókirándulás változott árban . Mi erre szeretnénk menni ezeknek kellene a pontos ára + mely napokon lesznek és lesz shopping ? Ismerkedő est ??? Aug.27 érkezünk egy igazán jó kis csapat leszünk :) akikkel tavaly Spanyolban megismerkedtünk őket is rábeszéltem és most itt is együtt nyaralunk ők 8 fő ,és mi is leszünk 9 fő . :) És ha egy két árat irnál élelmiszert, éttermit szivesen vennénk .Nagyon köszönöm .Szép napot.Üdv.Nné Szilvia
Grand ÁGI Dátum: 2016-06-21 08:03:23
Hund Eleonora írta ekkor: 2016-06-20 10:35:56
Kedves Ági, az lenne a kérdésem, hogy a katerina apartmanban a konyhák felszerelése milyen? Van e edény, serpenyö, evöeszköz stb? Mit érdemes magunkkal vinni, ha néha fözni szeretnénk? V´laszodat elöre is köszönjük, Nóra
Kedves Nóri! A Katerina apartmanházunk is kisebb főzőcskézéshez kiválóan alkalmas minikonyha résszel rendelkezik. (nagy lábas, közepes lábas, serpenyő, evőeszközök, tányér, pohár stb. Rezsó van, amely egy kisebb és egy nagyobb lapból áll. Ha otthon kávéfőzésre a kotyogós kávéfőzőt használjátok, azt kihozhatjátok magatokkal az nem egy nagy helyet foglal el. Itt az apartman szomszédságában van egy kávézó ha nem akarjátok cipelni. Szerintem mást nem igazán érdemes hozni. Szeretettel várunk Sidariban!