(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Grand ÁGI Dátum: 2016-06-28 08:26:38
Drienyovszkiné Baukó Erika írta ekkor: 2016-06-28 08:19:12
Kedves Ági! Pénteken indulunk Sidariba. Érdeklődök, hogy a Katerina apartmanban a szobák felszereltségéhez tartozik-e hűtőszekrény? Köszönöm a választ! Üdv: Erika
Kedves Erika! Minden apartmanházunkban, így a Katerinában is van hűtőszekrény. Várunk szeretettel Sidariban!
Grand ÁGI Dátum: 2016-06-28 08:25:24
Tamás Gáborné írta ekkor: 2016-06-26 15:17:23
Tisztelt Utazási Iroda! Júliusban utazunk Önökkel Sidariba. Érdeklődnék, hogy bankkártyát elfogadják-e éttermekben és nagyobb szupermarketekben?
Kedves Tamás Gáborné! Sidariban az éttermekben nem, a nagyobb szupermarketek közül is csak a Merkatóban fogadnak el kártyát, de ott is inkább a görög bank kártyáját. Várjuk Önöket szeretettel Sidariban!
Drienyovszkiné Baukó Erika Dátum: 2016-06-28 08:19:12
Kedves Ági! Pénteken indulunk Sidariba. Érdeklődök, hogy a Katerina apartmanban a szobák felszereltségéhez tartozik-e hűtőszekrény? Köszönöm a választ! Üdv: Erika
Tamás Gáborné Dátum: 2016-06-26 15:17:23
Tisztelt Utazási Iroda! Júliusban utazunk Önökkel Sidariba. Érdeklődnék, hogy bankkártyát elfogadják-e éttermekben és nagyobb szupermarketekben?
Grand ÁGI Dátum: 2016-06-23 16:04:27
Tóth Tímea írta ekkor: 2016-06-22 13:05:25
Kedves Ági! Július 2.-án érkezünk Sidarira, azt szeretném meg tudni, lehet e tortát kapni valahol a szigeten? Páromnak az nap lesz a születésnapja. :) Köszönöm a válaszát. Szép napot! Üdv: Timi
Kedves Tímea! A katerina apartmanhézunk közelében van egy pékség, kenyérbolt itt vannak sütemények is, és tortát is lehet kapni, amit itt kilóra mérnek majd le :) egy kiló kb: 15 euró. Viszont gyertyát hozz magaddal, mert az nem biztos, hogy lesz nekik. Szeretetel várunk Sidariban.