Kedves Ági! Július 2.-án érkezünk Sidarira, azt szeretném meg tudni, lehet e tortát kapni valahol a szigeten? Páromnak az nap lesz a születésnapja. :) Köszönöm a válaszát. Szép napot! Üdv: Timi
Kedves Tímea! A katerina apartmanhézunk közelében van egy pékség, kenyérbolt itt vannak sütemények is, és tortát is lehet kapni, amit itt kilóra mérnek majd le :) egy kiló kb: 15 euró. Viszont gyertyát hozz magaddal, mert az nem biztos, hogy lesz nekik. Szeretetel várunk Sidariban.