(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Molnár Attila Dátum: 2010-08-15 20:07:55
Szia Zsuzsa! 20.-án megyünk a Katerina apartmanba. Az lenne a kérdésem, hogy vasaló van-e, és a Paxos hajókirándulás melyik nap van? Előre is köszi.
Dátum: 2010-08-15 14:20:04
Sya Zsuzsi!Szeptember 10-én újra indulok Korfura.Júniusban is szuper volt minden,már nagyon várom,hogy ott lehessek!De valaki itt a fórumon azt írta,hogy pang a sziget.Igaz ez?Reméllem a kedvenc helyem nyitva van?Ugye tudod Zsuzsi melyik?!Pusy!
Horváth Ildikó Márta Dátum: 2010-08-11 14:08:40
Zs Erzsi írta ekkor: 2010-08-11 09:57:53
Sajnos a pangás igaz. Nem olyan a nyüzsi mint 5 évvel ezelőtt és sok üzlet is be van zárva, de nem halott a hely. Diszkó is van rendesen, csak kevés az ember benne. Kényelmesen lehet szórakozni, nem lökdösnek.
Azért ez így másképp hangzik, és nem is baj, ha nincs tömegnyomor... Lehet buta kérdésnek tűnik, de van-e estleg a Katerinában hajszárító? :)
Zs Erzsi Dátum: 2010-08-11 09:57:53
Horváth Ildikó Márta írta ekkor: 2010-08-02 11:18:08
Egy kérdés: többfelől azt hallani, hogy pang a sziget, alig vannak turisták, sok vendéglő, bolt zárva van. Mennyire igaz ez?
Sajnos a pangás igaz. Nem olyan a nyüzsi mint 5 évvel ezelőtt és sok üzlet is be van zárva, de nem halott a hely. Diszkó is van rendesen, csak kevés az ember benne. Kényelmesen lehet szórakozni, nem lökdösnek.
Zs Erzsi Dátum: 2010-08-11 09:55:53
Szepesi László írta ekkor: 2010-08-10 14:31:38
Sajnálom hogy ennyire leült a fórum látogatottsága de bízva abban, hogy a most üdültek közül mégis olvasgatja valaki kérdezném ! Mettől meddig lehet a medencét használni a Katherina mellett ? Mindíg csak italfogyasztás mellett lehet ? A parton mennyiért lehet most egy ernyőt és két padot bérelni ? Ha fel akarok menni a partról majd megint lemegyek újból bérelnem kell ? A wifit el lehet esetleg a szobákból (22) is érni ?
A omszédos medencét csak fogysztással lehet használnni és elég sokáig, a pontos időt nem tudom. A parton a naernyő és napágy használatánál egy kis protekciónk is van 5-6 euro és egész napra, ha elmész vissza mehetsz nyugodtan nem kell újra fizetni.