Egy kérdés: többfelől azt hallani, hogy pang a sziget, alig vannak turisták, sok vendéglő, bolt zárva van. Mennyire igaz ez?
Sajnos a pangás igaz. Nem olyan a nyüzsi mint 5 évvel ezelőtt és sok üzlet is be van zárva, de nem halott a hely. Diszkó is van rendesen, csak kevés az ember benne. Kényelmesen lehet szórakozni, nem lökdösnek.