(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2010-08-19 15:30:12
Szepesi László írta ekkor: 2010-08-10 14:31:38
Sajnálom hogy ennyire leült a fórum látogatottsága de bízva abban, hogy a most üdültek közül mégis olvasgatja valaki kérdezném ! Mettől meddig lehet a medencét használni a Katherina mellett ? Mindíg csak italfogyasztás mellett lehet ? A parton mennyiért lehet most egy ernyőt és két padot bérelni ? Ha fel akarok menni a partról majd megint lemegyek újból bérelnem kell ? A wifit el lehet esetleg a szobákból (22) is érni ?
Kedves László! A Paradise hotel medencéjét este 7-ig lehet használni italfogyasztás fejében. Az Elektra előtti kis strandon a Grand Tours-os utasoknak 5.- eur-ba kerül 2 db napágy és egy napernyő. Egyéb helyeken ugyanez 7-9.- euró. A wifi a Katerina udvarán, a két épület között fogható. Üdvözlettel: Zsuzsa
Dátum: 2010-08-19 15:22:13
Vajda Endre írta ekkor: 2010-08-06 18:29:36
Kedves Zsuzsi! Mivel nem volt alkalmunk személyesen elbúcsúzni és megköszönni a munkádat, ezúton szeretnénk pótolni. Nagyon jól éreztük magunkat ezen a csodálatos helyen. Már lassan egy hete, hogy hazajöttünk, de még mindig a hatása alatt vagyunk. Köszönjük azt a sok nagyszerű,felejthetetlen élményt, reméljük mihamarabb újra átélhetjük. Kívánunk neked, a munkatársaidnak és az egész Grand Tours Kft dolgozóinak, eredményekben gazdag munkát és sok sikert az életben. Üdvözlettel: Anikó és Endre
Kedves Anikó és Endre! Köszönjük a kedves szavakat és a jókívánságokat! Örülök, hogy jól éreztétek Magatokat ezen a gyönyörű szigeten! Még több szép utazást és minden jót kívánok! Korfu pedig visszavár Benneteket! Üdvözlettel: Zsuzsa
Dátum: 2010-08-16 21:13:36
sziasztok egerböl megy valaki korfura?
Zakar Dorina Dátum: 2010-08-16 20:53:38
Szia! Augusztus végén indulunk Sidariba, érdekelne, hogy ilyenkor körülbelül milyen szokott lennni az időjárás!? Illetve meg szeretném kérdezni, hogy a Nikos Pool Apartmanban milyen a konyha felszereltsége?
Viktor Dátum: 2010-08-15 21:32:58
Röviden összefoglalom tapasztalataimat, így fél nap távlatából. A sofőrök rendesek, precízek, a buszok szerintem nagyon kényelmesek voltak. Nagy pirospont. A táj nagyon szép. Az Electra apartman is rendben volt, nagyon jó helyen van! Sajnos elég sok helyen érezni a városban erős szennyvíz szagot. A bemutatkozó est nem sikerült a legjobban, helyet csak a Paradise küldő részén kaptunk, sokan meg ott se. A műsort onnan nem igazán lehetett látni. Gyakorlatilag egy koktél után többen ott is hagytuk az éttermet. A második napon az élményfürdőben kevesebb volt a jegy, mint ahányan mentünk, ennek a problémának a rendezése kb 20 perc volt. Szerencsére rendeződött. Elég pocsék érzés volt, egy szót nem beszélve görögül. A szigettúra szép volt, kár hogy a Korfu városi erőd nincs benne. Nem sok idő volt a városnézésre. A hajókirándulás lehetne hosszabb is, több helyen is megállhatna a hajó egy-egy lakatlan részen, az sokkal nagyobb élmény, mint a csapatjátékok. A magyarok nem szeretik a baseballt... A grillcsirkét meg sajnos nem fűszerezték meg a szakácsok. Egyébként az a kirándulás is jó volt összességében. Sidariban ajánlom a The three little pig éttermet, nagyon rendesek a pincérek, van minden este műsor is, görög tánc, tűztánc, tányértörés. A tulaj félig magyar smile