Kedves Zsuzsi! Mivel nem volt alkalmunk személyesen elbúcsúzni és megköszönni a munkádat, ezúton szeretnénk pótolni. Nagyon jól éreztük magunkat ezen a csodálatos helyen. Már lassan egy hete, hogy hazajöttünk, de még mindig a hatása alatt vagyunk. Köszönjük azt a sok nagyszerű,felejthetetlen élményt, reméljük mihamarabb újra átélhetjük. Kívánunk neked, a munkatársaidnak és az egész Grand Tours Kft dolgozóinak, eredményekben gazdag munkát és sok sikert az életben. Üdvözlettel: Anikó és Endre