(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Zs Erzsi Dátum: 2010-08-11 09:52:46
Szepesi László írta ekkor: 2010-07-28 07:56:34
Kedves Zs.Erzsi ! Melyik szobában voltatok, hogy ott még működött a wifi ? Mi a 22-es szobában leszünk. Ott is fogható lesz ? Üdv Laci !
Bocsi de sokáig nem voltam itthon. Ha még nem késő a válasz mi a 27 szobában laktunk.
Szepesi László Dátum: 2010-08-10 14:31:38
Sajnálom hogy ennyire leült a fórum látogatottsága de bízva abban, hogy a most üdültek közül mégis olvasgatja valaki kérdezném ! Mettől meddig lehet a medencét használni a Katherina mellett ? Mindíg csak italfogyasztás mellett lehet ? A parton mennyiért lehet most egy ernyőt és két padot bérelni ? Ha fel akarok menni a partról majd megint lemegyek újból bérelnem kell ? A wifit el lehet esetleg a szobákból (22) is érni ?
Vajda Endre Dátum: 2010-08-06 18:29:36
Kedves Zsuzsi! Mivel nem volt alkalmunk személyesen elbúcsúzni és megköszönni a munkádat, ezúton szeretnénk pótolni. Nagyon jól éreztük magunkat ezen a csodálatos helyen. Már lassan egy hete, hogy hazajöttünk, de még mindig a hatása alatt vagyunk. Köszönjük azt a sok nagyszerű,felejthetetlen élményt, reméljük mihamarabb újra átélhetjük. Kívánunk neked, a munkatársaidnak és az egész Grand Tours Kft dolgozóinak, eredményekben gazdag munkát és sok sikert az életben. Üdvözlettel: Anikó és Endre
Fekete Antal Dátum: 2010-08-06 12:04:51
Szeretném megkérdezni jön e valaki szeptember 3-ai indulással Korfu-Sidariba Debrecen környékéről.
Horváth Ildikó Márta Dátum: 2010-08-02 11:18:08
Egy kérdés: többfelől azt hallani, hogy pang a sziget, alig vannak turisták, sok vendéglő, bolt zárva van. Mennyire igaz ez?