Szia grandzsuzsi!
Személyes kérdés,te az a grandzsuzsi vagy,aki tavaly minket(három amigo)istápolt Zakynthos szigetén?Ha igen,utólagos köszönet a csodás hétért!Barátsággal,zoli
Kedves Zoli! Én egy másik grandzsuzsi vagyok! A tavalyi zakynthos-i Zsuzsinak a Paralia fórumra írjatok, ő most Grand Paralia!....:-) Azért örülök én is, hogy jól éreztétek Magatokat a szigeten! Üdvözlettel: Korfu Zsuzsi