(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2010-07-08 10:58:56
Sziasztok! Én a kompok felől érdeklődnék. Autóval érkezünk egyénileg. A komp árakat már ismerem, de az indulási időpontokra vonatkozóan nem találtam semmit. Tehát a kérdésem az lenne, hogy mikor indulnak kompok Igumenitsa-ból Korfura, kell-e jegyet foglalni előre egy családnak, vagy lesz jegy ott helyben. És ha megérkeztünk a komppal Kerkyrába, akkor onnan mennyi az út még Sidariba, egyértelmű lesz majd az útvonal? Köszönöm
tóth zoltán Dátum: 2010-07-05 20:25:02
Köszi Korfu Zsuzsi!AAAaah Korfu te csodás!Remélem egyszer oda is visszatérek..Bocsi a zavarásért!
Szepesi László Dátum: 2010-07-05 18:35:53
A véleményem az ha ezen a fórumon érdeklődsz akkor érdemes ennek az utazási irodának az ajánlatait megnézni. Biztosan találsz megfelelőt !!!
Dátum: 2010-07-05 10:04:20
tóth zoltán írta ekkor: 2010-07-04 16:53:28
Szia grandzsuzsi! Személyes kérdés,te az a grandzsuzsi vagy,aki tavaly minket(három amigo)istápolt Zakynthos szigetén?Ha igen,utólagos köszönet a csodás hétért!Barátsággal,zoli
Kedves Zoli! Én egy másik grandzsuzsi vagyok! A tavalyi zakynthos-i Zsuzsinak a Paralia fórumra írjatok, ő most Grand Paralia!....:-) Azért örülök én is, hogy jól éreztétek Magatokat a szigeten! Üdvözlettel: Korfu Zsuzsi
tóth zoltán Dátum: 2010-07-04 16:53:28
Szia grandzsuzsi! Személyes kérdés,te az a grandzsuzsi vagy,aki tavaly minket(három amigo)istápolt Zakynthos szigetén?Ha igen,utólagos köszönet a csodás hétért!Barátsággal,zoli