(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2010-06-30 01:20:24
Koscsóné Gál Gabriella írta ekkor: 2010-06-24 18:13:52
Szia Kedves Zsuzsa! Jövőhéten indulunk Sidariba, de még az utolsó nagy hajrá előtt lenne pár kérdésünk. Szeretnénk megkérdezni,hogy a komp pontosan mennyibe kerül? Valamint arra lennénk még kíváncsiak, hogy milyenek az útviszonyok Korfun,mert ha lenne rá lehetőség szeretnénk bérelni quadot vagy robogót. Körülbelül milyen összegre számítsunk bérlésnél? És mennyire ajánlod? Mert tavaly Neos Marmarason Kata abszolút nem ajánlotta a rossz utak miatt. Köszönjük a segítségedet előre is! Üdv: Gabi és Tomi
Kedves Gabriella! Ha egyénileg, autóval érkeztek Korfura, akkor a komp az autó részére 35.- eur, az utasok részére pedig 8,5.- eur /fő egy útra. A robogó- és quadbérlést akkor ajánlom, ha a vezetőnek van gyakorlata ezeknek a járműveknek a vezetésében. Az utak nem rosszak, csak nagyon kanyargósak, hajtűkanyarokkal, nagy szintkülönbségekkel, lejtőkkel, emelkedőkkel, gyakoriak a szűk utcák. Minden kresz-szabályt be kell tartani, mert nagyon magasak a büntetések (bukósisak, parkolás, gyorshajtás-főként ezekért büntetnek). Robogó: 15.- eur / 80 köbcentis /nap; 20.- eur / 100 köbcentis / nap, Quad: 25.- eur / 80 köbcentis /nap; 30.- eur / 100 köbcentis / nap; 40.- eur / 200 köbcentis / nap. 3 napi vagy annál hosszabb bérlés esetén a napi ár csökken. Üdvözlettel: Zsuzsa
Dátum: 2010-06-30 01:05:14
Bodó László írta ekkor: 2010-06-24 13:57:09
Bodó László Kedves Zsuzsa! A mi társaságunk (két 3fős család) a június 03-ikai turnussal érkezik. Az Elektrában fogunk lakni a 7-es és a 9-es app. a miénk erre az időre. Az idén megyünk már harmadszor a GT-vel és mindig itt laktunk.Mi egyénileg utaztunk és utazunk most is.Mindig komppal megyünk Velencéből.Sajnos az idén elöször úgy alakult a menetrend,hogy nem fogunk tudni Szombaton ,csak Vasárnap megérkezni.Kitől és hol tudjuk majd megkapni a kulcsokat Vasárnap úgy kb. 16és 17 óra között?Üdvözlettel.
Kedves László! Mielőtt beérnétek Sidariba, hívjatok a 00 30 693 89 50 551-es telefonszámon és én adom majd át szobákat! Üdvözlettel: Zsuzsa
Dátum: 2010-06-30 01:01:50
írta ekkor: 2010-06-24 08:50:42
Sziasztok mi vasárnap érkeztünk meg a Nikos Pol apartmanból. Szerintünk nagyon tuti.Az tény, hogy messze van a tengerpart főleg ilyen dög melegbe mint amit kifogtunk.De csendes helyen van és megfizethetelen, hogy reggel az ágyból léptem bele az igazán igényes medencébe.Napközben ott eszi a penész a tulajdonost a műanyag széken a fene de kettőt sem szól.Mosolyogni mi soha nem láttuk.Nálunk közép és időskorú csapat volt az apartmanokban. Nagyon jól éreztük magunkat! Most már be is valhatjuk a Zsuzskának, hogy a búcsúestet közössen tartottuk meg a medencénél.Nagyon jól sikerült és igazán jó hetet töltöttönk el.Zsuzsinak igazán köszönünk mindent! Némi csdalódás lesz Korfu azoknak akik évekkel ezelőtt már jártak ott.(Mi 10 éve voltunk) Mert sajnos Korfu már nem Görög sziget hanem Angol.Mindenkinek jó üdülést és szép napot!
Kedves Attila! Nem számít, hogy hol buliztatok, az a lényeg, hogy jól sikerült..:-) A sofőr valóban megkapta a magáét, de nemcsak tőlem, hanem a helyi görög idegenvezetőtől és egy másik, görögül anyanyelvi szinten beszélő hölgytől is, aki a buszon tartózkodott...:-) Azóta egy idősebb, mosolygós, kedves autóbuszvezetőt kapunk erre a kirándulásra...intézkedtünk...:-)...Sidariban valóban sok az angol turista és az elmúlt években még ennél is többen voltak, de azért ez nem az egész szigetre jellemző. A turizmusban dolgozók már látják egy ideje, hogy fel kell készülniük a változásra, ami abban is megnyilvánulhat, hogy sokkal változatosabb lesz a turisták küldő országok szerinti összetétele...:-) Üdvözletem küldöm az egész családnak és a Nikos Pool-os medenceparti-party résztvevőinek...:-) Zsuzsa
Dátum: 2010-06-30 00:41:17
Eszenyi Szilvia írta ekkor: 2010-06-22 11:28:58
Sziasztok! Vasárnap érkezünk haza Sidariból, ahol egy csodálatos, élményekben gazdag hetet töltöttünk. Mi igényeltük a félpanziós ellátást, amivel nagyon elégedettek voltunk. Csak ismételni tudom Zsuzsit, tényleg rendkívül kedves volt a kiszolgálás, és finomak, bőségesek voltak az ételek. Ezúton is szeretnénk megköszönni Zsuzsinak kedvességét, lelkiismeretes munkáját és segítőkészségét. Minden jót kívánunk a továbbiakban, és üdvözöljük a Paradise étterem dolgozóit! Üdvözlettel: Szilvi és Joci smile
Kedves Szilvi és Joci! Örülök, hogy jól éreztétek Magatokat...:-) Átadtam az üdvözletet a Paradiseban..:-)..A heti nyitóbulin a srácok nagyon kitettek magukért, még Jorgosz is eljárt egy tűztáncot...:-) Sajnálom, hogy nem láttátok, de biztos el tudjátok képzelni!....:-) Minden jót kívánunk Nektek és köszönjük a kedves szavakat!!! Üdvözlettel: Zsuzsa
Dátum: 2010-06-30 00:34:22
Papp Renáta írta ekkor: 2010-06-18 12:25:48
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne még, hogy a városban vagy a közelben van-e piac, illetve ha van, akkor mikor van nyitva? Minden nap vagy csak hetente?
Kedves Renáta! Korfu városban (a sziget fővárosa) van piac (halpiac, zöldségpiac, stb.), az Új Erőd mögött kb. 7 és 13 óra között, hétfőtől szombatig. Üdvözlettel: Zsuzsa