Szia Kedves Zsuzsa!
Jövőhéten indulunk Sidariba, de még az utolsó nagy hajrá előtt lenne pár kérdésünk. Szeretnénk megkérdezni,hogy a komp pontosan mennyibe kerül? Valamint arra lennénk még kíváncsiak, hogy milyenek az útviszonyok Korfun,mert ha lenne rá lehetőség szeretnénk bérelni quadot vagy robogót. Körülbelül milyen összegre számítsunk bérlésnél? És mennyire ajánlod? Mert tavaly Neos Marmarason Kata abszolút nem ajánlotta a rossz utak miatt. Köszönjük a segítségedet előre is! Üdv: Gabi és Tomi
Kedves Gabriella! Ha egyénileg, autóval érkeztek Korfura, akkor a komp az autó részére 35.- eur, az utasok részére pedig 8,5.- eur /fő egy útra. A robogó- és quadbérlést akkor ajánlom, ha a vezetőnek van gyakorlata ezeknek a járműveknek a vezetésében. Az utak nem rosszak, csak nagyon kanyargósak, hajtűkanyarokkal, nagy szintkülönbségekkel, lejtőkkel, emelkedőkkel, gyakoriak a szűk utcák. Minden kresz-szabályt be kell tartani, mert nagyon magasak a büntetések (bukósisak, parkolás, gyorshajtás-főként ezekért büntetnek). Robogó: 15.- eur / 80 köbcentis /nap; 20.- eur / 100 köbcentis / nap, Quad: 25.- eur / 80 köbcentis /nap; 30.- eur / 100 köbcentis / nap; 40.- eur / 200 köbcentis / nap. 3 napi vagy annál hosszabb bérlés esetén a napi ár csökken. Üdvözlettel: Zsuzsa