(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Grand ÁGI Dátum: 2016-05-24 07:59:30
Farkas András írta ekkor: 2016-05-23 15:57:40
Kedves Ági! Szeretném kérdezni, hogy a Katerina Apartman előtt közvetlenül lehet-e parkolni ( képeken látom, hogy vannak autók) ? Azért kérdezném, mert mi pár éve voltunk, akkor lehetett, viszont a Google Map térképen látom, hogy most le van zárva ajtóval. Válaszod előre is köszönöm: Farkasné Zsuzsa
Kedves Zsuzsa! A tulajdonos valóban készíttetett egy tolóajtót, amit kinyit a nyári szezonra így tudtok parkolni az épületen belül az apartmanok előtt. Szeretettel várunk Sidariban!!
Farkas András Dátum: 2016-05-23 15:57:40
Kedves Ági! Szeretném kérdezni, hogy a Katerina Apartman előtt közvetlenül lehet-e parkolni ( képeken látom, hogy vannak autók) ? Azért kérdezném, mert mi pár éve voltunk, akkor lehetett, viszont a Google Map térképen látom, hogy most le van zárva ajtóval. Válaszod előre is köszönöm: Farkasné Zsuzsa
Bozó Petronella Dátum: 2016-05-23 08:15:10
Grand ÁGI írta ekkor: 2016-05-22 21:10:10
Kedves Petronella! A Lena apartmanház, egy szép rendezett medencés apartmanház. Amennyiben a Lena apartman házirendjét betartják kedves utasaink, semmi gond nincs a tulajdonossal, aki hosszútávon is szeretné a tulajdonának az állapotát megőrizni. Sajnos valóban megtörtént, hogy hiányoztak törölközök ez azonban a 2014-es nyár egy csoportjánál fordult elő. Tavaly ezt azzal előztük meg, hogy a szoba átadása előtt felhívtuk az utasok figyelmét, hogy a szoba átvétekor ellenőrizzék hogy személyenként az egy nagy, és egy kis törölközőt betették-e, és szobánként egy fürdőszoba kilépőnek kellett lenni-e a fürdőszobában. Egyetlen egyszer sem fordult elő, hogy a tulajdonos nem készítette be a megfelelő méretű és számú törölközőt. A turnusváltáskor a szoba visszaadásakor ezek meglétét újra ellenőriztük. Felhívjuk a Sidariba érkező kedves utasaink figyelmét arra, hogy szíveskedjenek az apartmanok és azok tartozékainak az állapotát megóvni, mert az okozott károkat kötelesek megtéríteni. Ez minden apartmanházunkra érvényes. Bízom benne, hogy jól fogjátok érezni magatokat Sidariban, és sok szép kellemes emlékkel gazdagodtok majd. Szeretettel várunk Benneteket!!!
Kedves Ági! Köszönöm a részlétes tájékoztatást! Már izgatottan várjuk a nyaralást! :)
Amaranth Dátum: 2016-05-23 05:52:31
Grand ÁGI írta ekkor: 2016-05-22 20:55:12
Kedves Amarath! Igen a külön "A" az alsó szinten van, a bejárat mellett közvetlenül, szép nagy terasszal rendelkezik. Mi leszünk a felső szomszédotok :) Igen, jól láttad a konyhában kerámia lapos a tűzhely, és a sütőjét is tudjátok használni, ne hozzatok magatokkal tepsit az is van. Várunk Benneteket! Üdv: Ági
Köszönöm! :-)
Grand ÁGI Dátum: 2016-05-22 21:10:10
Bozó Petronella írta ekkor: 2016-05-22 19:19:03
Kedves Ági! A párommal szeptember első hetén megyünk a Léna Apartmanba. A 2015-ös katalógust átolvasva figyeltünk fel rá, hogy ki van emelve: "A tulajjal vigyázni kell". Ezután rákerestünk az interneten lévő véleményekre, és 3-ból 2 hozzászólásban meggyanúsították az ott nyaralókat távozáskor, hogy törölköző..stb hiányzik. Ennek mennyire van valóság alapja? Az idei katalógusban ez nincs feltüntetve, azért is foglaltuk le nyugodt szívvel. Előre is köszönöm válaszod!
Kedves Petronella! A Lena apartmanház, egy szép rendezett medencés apartmanház. Amennyiben a Lena apartman házirendjét betartják kedves utasaink, semmi gond nincs a tulajdonossal, aki hosszútávon is szeretné a tulajdonának az állapotát megőrizni. Sajnos valóban megtörtént, hogy hiányoztak törölközök ez azonban a 2014-es nyár egy csoportjánál fordult elő. Tavaly ezt azzal előztük meg, hogy a szoba átadása előtt felhívtuk az utasok figyelmét, hogy a szoba átvétekor ellenőrizzék hogy személyenként az egy nagy, és egy kis törölközőt betették-e, és szobánként egy fürdőszoba kilépőnek kellett lenni-e a fürdőszobában. Egyetlen egyszer sem fordult elő, hogy a tulajdonos nem készítette be a megfelelő méretű és számú törölközőt. A turnusváltáskor a szoba visszaadásakor ezek meglétét újra ellenőriztük. Felhívjuk a Sidariba érkező kedves utasaink figyelmét arra, hogy szíveskedjenek az apartmanok és azok tartozékainak az állapotát megóvni, mert az okozott károkat kötelesek megtéríteni. Ez minden apartmanházunkra érvényes. Bízom benne, hogy jól fogjátok érezni magatokat Sidariban, és sok szép kellemes emlékkel gazdagodtok majd. Szeretettel várunk Benneteket!!!