Kedves Ági!
A párommal szeptember első hetén megyünk a Léna Apartmanba. A 2015-ös katalógust átolvasva figyeltünk fel rá, hogy ki van emelve: "A tulajjal vigyázni kell". Ezután rákerestünk az interneten lévő véleményekre, és 3-ból 2 hozzászólásban meggyanúsították az ott nyaralókat távozáskor, hogy törölköző..stb hiányzik. Ennek mennyire van valóság alapja?
Az idei katalógusban ez nincs feltüntetve, azért is foglaltuk le nyugodt szívvel.
Előre is köszönöm válaszod!
Kedves Petronella! A Lena apartmanház, egy szép rendezett medencés apartmanház. Amennyiben a Lena apartman házirendjét betartják kedves utasaink, semmi gond nincs a tulajdonossal, aki hosszútávon is szeretné a tulajdonának az állapotát megőrizni. Sajnos valóban megtörtént, hogy hiányoztak törölközök ez azonban a 2014-es nyár egy csoportjánál fordult elő. Tavaly ezt azzal előztük meg, hogy a szoba átadása előtt felhívtuk az utasok figyelmét, hogy a szoba átvétekor ellenőrizzék hogy személyenként az egy nagy, és egy kis törölközőt betették-e, és szobánként egy fürdőszoba kilépőnek kellett lenni-e a fürdőszobában. Egyetlen egyszer sem fordult elő, hogy a tulajdonos nem készítette be a megfelelő méretű és számú törölközőt. A turnusváltáskor a szoba visszaadásakor ezek meglétét újra ellenőriztük. Felhívjuk a Sidariba érkező kedves utasaink figyelmét arra, hogy szíveskedjenek az apartmanok és azok tartozékainak az állapotát megóvni, mert az okozott károkat kötelesek megtéríteni. Ez minden apartmanházunkra érvényes. Bízom benne, hogy jól fogjátok érezni magatokat Sidariban, és sok szép kellemes emlékkel gazdagodtok majd. Szeretettel várunk Benneteket!!!