(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Grand ÁGI Dátum: 2016-05-21 11:57:41
Ábel Brigitta írta ekkor: 2016-05-17 14:17:41
Szép jó napot kívánok! Júniusban mennénk párommal Sidariba és érdeklődni szeretnék , hogy quadot mennyiért tudnánk bérelni és hogy kell-e hozza jogosítvány. Köszönöm előre is válaszukat ! További szép napot
Kedves Brigitta! Kell jogosítvány a quad bérléshez. Fel szeretném hívni a figyelmeteket arra, hogy extrém sportnak minősül a quadozás, így figyeljetek arra, hogy az utasbiztosításotok tartalmazza ezt a veszélynemet. Amennyiben nem tartalmazza, és balesetet szenvednétek, a biztosító nem fogja kifizetni az orvosi ellátásotokat. A quadbérlés ára most az előszezonban 30-35 euró/nap de ez változik majd. Szeretettel várunk benneteket Sidariban!
Amaranth Dátum: 2016-05-18 18:58:53
Kedves Grand Korfu Ági! Július 2-án érkezünk hozzátok kis családommal, egyénileg. Látom, hogy ti is a napokban érkeztetek meg a szigetre. Érdeklődni szeretnék, hogy az autóúton zökkenőmentesen tudtatok-e haladni? Volt-e fennakadás a határokon? Picit aggódom a menekülthelyzet miatt. Ajánlott-e útlevéllel utazni, vagy elég a személyi igazolvány? Válaszodat előre is köszönöm!
Ábel Brigitta Dátum: 2016-05-17 14:17:41
Szép jó napot kívánok! Júniusban mennénk párommal Sidariba és érdeklődni szeretnék , hogy quadot mennyiért tudnánk bérelni és hogy kell-e hozza jogosítvány. Köszönöm előre is válaszukat ! További szép napot
Szókáné Bondar Katalin Dátum: 2016-05-11 21:48:34
Kedves Utastársak! Mi a június 4-i turnussal utazunk, szeretnék érdeklődni, hogy van-e kedvük, kedvetek egy ismerkedős esthez? Nem gondolok nagy dologra, csak pl. közösen beülni egy tavernába, beszélgetni ... Ha valakiket érdekel, írjanak, írjatok :D . Mindenkinek szép nyarat kívánok :D . Üdv.: Kata
Dátum: 2016-05-08 06:37:48
Kedves Utasaink! Az idei évtől kezdve szeretnénk Önöknek egy kis újdonsággal kedveskedni. Kitaláltunk egy úgynevezett bőröndmatricát minden desztinációnkhoz, amit idegenvezetőink fognak kiosztani a nyaralásuk alatt. Személyenként jár majd mindenkinek. Ezeket akár felragaszthatják bőröndjeikre, autóikra hogy más is lássa, milyen szép helyeken jártak már. Matricagyűjtésre fel! smile (Korábbi nyaralások után nem tudunk adni, idei szezontól él a lehetőség.) A matricákat megnézhetik az alábbi oldalon: http://www.grandtours.hu//statikus/borondmatricak.html