(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Grand ÁGI Dátum: 2016-05-22 20:55:12
Amaranth írta ekkor: 2016-05-22 13:25:49
Kedves Ági! Ismét eszembe jutott valami :-) A külön ház A-t fogjuk bérelni, az feltételezem, hogy az alsó szinten van. A konyhában látom, hogy kerámialapos tűzhely van. A sütőt tudjuk használni? Például egy oldalast meg tudunk benne sütni? Esetleg tepsit vigyünk magunkkal? Köszönöm!
Kedves Amarath! Igen a külön "A" az alsó szinten van, a bejárat mellett közvetlenül, szép nagy terasszal rendelkezik. Mi leszünk a felső szomszédotok :) Igen, jól láttad a konyhában kerámia lapos a tűzhely, és a sütőjét is tudjátok használni, ne hozzatok magatokkal tepsit az is van. Várunk Benneteket! Üdv: Ági
Bozó Petronella Dátum: 2016-05-22 19:19:03
Kedves Ági! A párommal szeptember első hetén megyünk a Léna Apartmanba. A 2015-ös katalógust átolvasva figyeltünk fel rá, hogy ki van emelve: "A tulajjal vigyázni kell". Ezután rákerestünk az interneten lévő véleményekre, és 3-ból 2 hozzászólásban meggyanúsították az ott nyaralókat távozáskor, hogy törölköző..stb hiányzik. Ennek mennyire van valóság alapja? Az idei katalógusban ez nincs feltüntetve, azért is foglaltuk le nyugodt szívvel. Előre is köszönöm válaszod!
Amaranth Dátum: 2016-05-22 13:25:49
Kedves Ági! Ismét eszembe jutott valami :-) A külön ház A-t fogjuk bérelni, az feltételezem, hogy az alsó szinten van. A konyhában látom, hogy kerámialapos tűzhely van. A sütőt tudjuk használni? Például egy oldalast meg tudunk benne sütni? Esetleg tepsit vigyünk magunkkal? Köszönöm!
Amaranth Dátum: 2016-05-22 07:32:29
Grand ÁGI írta ekkor: 2016-05-21 12:17:55
Kedves Amaranth! Sok szeretettel várunk a kis családoddal együtt Sidariban. A szigetre 2 napja érkeztünk személygépkocsival. Az autóút végig zökkenőmentes volt. Hétfőn indultunk el Magyrországról, 3 lány egy autóval Görögországba :) Az egész úton minden rendben volt, a határokon nem kellett sokat sorban állnunk, a leghosszabb várakozási időnk 10 -15 perc volt, ez is egy határátkelőnél. Az útleveleinket csak a szerb be- és kilépéskor ellenőrizték. Elfogadták volna a személyigazolványt is, de nálunk útlevél volt. A görög határon való belépéskor Evzonitól úgy 2 km-re az út két oldalán lehet "sátortáborokat" látni, de ez a forgalmat semmiben sem akadályozza, nem állított meg senki, nem foglalták el az utat stb. Megálltunk Parálián, majd tovább indultunk a szigetre, egyik nyaralóhelyen sincsenek menekültek, és az utunk során sem láttunk az országon belül menekülteket seholsem, teljes biztonságban éreztük magunkat. A görögök készülnek a szezonra és ugyanolyan szeretettel várják vendégeiket, mint korábbi években. Itt a szigeten a negatív média reklámból semmit sem lehet érzékelni. Ne izguljatok, Korfu is mi is szeretettel várunk!!!
Kedves Ági! Köszönöm válaszod! Már izgatottan várjuk az indulás pillanatát! Szép nyarat, és jó munkát kívánok! :-)
Grand ÁGI Dátum: 2016-05-21 12:17:55
Amaranth írta ekkor: 2016-05-18 18:58:53
Kedves Grand Korfu Ági! Július 2-án érkezünk hozzátok kis családommal, egyénileg. Látom, hogy ti is a napokban érkeztetek meg a szigetre. Érdeklődni szeretnék, hogy az autóúton zökkenőmentesen tudtatok-e haladni? Volt-e fennakadás a határokon? Picit aggódom a menekülthelyzet miatt. Ajánlott-e útlevéllel utazni, vagy elég a személyi igazolvány? Válaszodat előre is köszönöm!
Kedves Amaranth! Sok szeretettel várunk a kis családoddal együtt Sidariban. A szigetre 2 napja érkeztünk személygépkocsival. Az autóút végig zökkenőmentes volt. Hétfőn indultunk el Magyrországról, 3 lány egy autóval Görögországba :) Az egész úton minden rendben volt, a határokon nem kellett sokat sorban állnunk, a leghosszabb várakozási időnk 10 -15 perc volt, ez is egy határátkelőnél. Az útleveleinket csak a szerb be- és kilépéskor ellenőrizték. Elfogadták volna a személyigazolványt is, de nálunk útlevél volt. A görög határon való belépéskor Evzonitól úgy 2 km-re az út két oldalán lehet "sátortáborokat" látni, de ez a forgalmat semmiben sem akadályozza, nem állított meg senki, nem foglalták el az utat stb. Megálltunk Parálián, majd tovább indultunk a szigetre, egyik nyaralóhelyen sincsenek menekültek, és az utunk során sem láttunk az országon belül menekülteket seholsem, teljes biztonságban éreztük magunkat. A görögök készülnek a szezonra és ugyanolyan szeretettel várják vendégeiket, mint korábbi években. Itt a szigeten a negatív média reklámból semmit sem lehet érzékelni. Ne izguljatok, Korfu is mi is szeretettel várunk!!!