Szia Zsuzsi!
Köszönünk szépen mindent,Korfu nagyon gyönyörű volt!Felejthetetlen hetet töltöttünk itt Zolival..

Még a buszos utazást kell egy kicsit kipihennünk,még biztosan visszatérünk valamikor..Köszi a segítséget és a jó kis programokat!!Szia:Évi és Zoli
Szia, Éva! Szia, Zoli! Örülök, hogy nem ért Benneteket csalódás, tudom, hogy nagyon vártátok ezt az utat! Remélem, már kipihentétek a buszozást! Minden jót kívánok Nektek! Zsuzsa