(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Lagi Dátum: 2008-09-04 22:05:36
Sziasztok! Megy valaki szombaton egyénileg, repülővel Korfura??? Érdekel valakit transzfer Sidariba? Köszi!
Imrei Krisztina Dátum: 2008-09-03 10:18:24
Sziasztok! Szeretnék érdeklődni azoktól akik már voltak kinnt nyaralni, hogy két főre kb. mennyi eurot érdemes kivinni költőpénznek? Köszi, Kriszta smile
Imrei Krisztina Dátum: 2008-09-01 17:48:06
Szia Zsuzsa! Köszönöm a segítséget! Üdv, Kriszta
Dátum: 2008-09-01 12:53:58
Kedves Korfu-rajongó Utasaink! Szép új hónapot kívánok Mindenkinek görög szokás szerint! A nyaralás emléke legyenek Veletek!...:-) Az iskolásoknak és a vizsgázóknak kitartást! Elkezdődött a szeptember, az idő itt még mindig csodás! Az e-mailekre, sms-ekre megpróbálok válaszolni, ne haragudjatok rám, amiért nem írtam még, pótolom! Úgy gondolom, most már erre is több időt tudok fordítani! Üdvözlettel: Zsuzsa
Dátum: 2008-09-01 12:30:20
Szörényi Éva írta ekkor: 2008-08-24 22:25:28
Szia Zsuzsi! Köszönünk szépen mindent,Korfu nagyon gyönyörű volt!Felejthetetlen hetet töltöttünk itt Zolival.. smile Még a buszos utazást kell egy kicsit kipihennünk,még biztosan visszatérünk valamikor..Köszi a segítséget és a jó kis programokat!!Szia:Évi és Zoli
Szia, Éva! Szia, Zoli! Örülök, hogy nem ért Benneteket csalódás, tudom, hogy nagyon vártátok ezt az utat! Remélem, már kipihentétek a buszozást! Minden jót kívánok Nektek! Zsuzsa