(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Rankli Tímea Dátum: 2008-09-08 17:43:00
Imrei Krisztina írta ekkor: 2008-09-08 17:25:39
Szia Angéla, hát mi mint már írtam 19-én indulunk nyaralni. Nagyon remélem hogy nem járunk így, mint ti. Tényleg nagyon rosszul hangzik smile Ti hogy kaptatok indulás előtt információt az indulási időről és pontos helyről? Köszi, Kriszta
Szia Kriszta! Mivel ti már utószezonban mentek nyaralni, remélhetőleg Angéla által felsorolt problémákkal nem fogsz találkozni. Mi ép a kellemetlenségek miatt utazunk elő- vagy utószezonban. Fél busz van csak tele, szinte mindenkinek jut két férőhely, wc-nél nincs sorbanállás, nagyszerű menetidő, kb. 20-22 óra. Mellesleg nincs kánikula, kb. max.30-32 fok. Ja és 30 ezer ft/fő egy hétért. Itthon hol megyek el ennyiért nyaralni? Mi egyszer voltunk főszezonban! Soha többet! :-( Kellemes nyaralást! Üdv. Timi ui: Az indulással kapcsolatban az utazási irodát hivd fel! Ha Bp-i vagy, akkor a Hősök terénél vesznek fel, a katalógusban leirt időpont elvileg jó!
Imrei Krisztina Dátum: 2008-09-08 17:25:39
Szia Angéla, hát mi mint már írtam 19-én indulunk nyaralni. Nagyon remélem hogy nem járunk így, mint ti. Tényleg nagyon rosszul hangzik smile Ti hogy kaptatok indulás előtt információt az indulási időről és pontos helyről? Köszi, Kriszta
németh angéla Dátum: 2008-09-08 17:12:22
Itt szeretném megköszönni grand zsuzsi munkáját smile és hogy sikerült felejthetetlenné tenni nyaralásunkat pedig volt baja böven.nagyon jól éreztük magunkat az idegen vezetésével zajló programokat és külön köszönet a pénteki buliért.Most néztem hogy mi már találkoztunk de nem voltam benne biztos Paralián de se baj még találkozhatunk valahol Köszönjük szépen zsuzsi angi és robi .További jó munkát smile
németh angéla Dátum: 2008-09-08 14:53:13
Midenek elött szeretném meg köszönni a grand tursnak ezt a felejthetö nyaralást smile kezdeném beszámolomat .Oda utazásunk kezdetén a soförök szolnak hogy ut közben a pihenő helyeken probáljunk sietni nehogy más busz is befusson és tömeg lesz a wc-én.Szegedröl 3darab emeletes busz indult a ezzel semmi gond gondoltam majd ut közben elhagyák egymást ugyis más fele mennek.Meglepetésemre mit ad isten első pihennőhelyre befutva már ott áll az egyik GT-os busz párperc és megjött a harmadik is ellehet képzelni mit éltünk át mikor több mint 230ember sorba ált 4db wc-re na de se baj sikerült megoldani.Megyünk tovább újabb pihenö na itt sietni kell tanulva az elözöekböl de sajna ugyanaz történt mint az elözöekben smile no sebaj.Harmadik pihennö megállunk egy balkáni viszonyokhoz képest normális hotelnél na itt kerültem padlora szól a soför hogy úgy menjünk wc-re hogy mintha szállást keresnénk persze itt is 240ember hát ez elég gáz volt és a tetejében úgy néztek ránk mint a véres rongyra se baj ez is sikerült.Határátlépés és go gondoltam én de hát Macedonia az sajna az ilyen de KÖNYÖRGÖM TISZTELT GRAND TURS mért kell egyszerre 3db buszt a Macedon határhoz küldenni? szerencsémre én a másodikon ültem igy is több mint két óra allat sikerült át jutni aharmadikról sajna nincs infom smile .átérvén a görög határon egyböl pihenő de siessünk mert a kompot elkell érni itt már csak két busz volt sietünk megoldva.Innen még egy megálló és elérjük a kompot.Hát a megálló kimarad nem gond érjükel a kompot.Haleluja sikerült.Gyönyörködés a tengerben és fél óra indulás.Ezekután nincs miröl irnom mert teljessen megfelelt minden úgy szállás mint az idegen vezető erre még vissza térek(zsuzsira)a nyaralás nagyon jól telt erről ennyi mert nincs miröl irni vagy is késöbb.Hazaindulás Fél 12kor felehet rakni a csomagokat hát ez sikerült háromnegyed 2-kor addig fő tér várakozás alig negyven fokban.indulás fél 5-kor.Elis indulunk .EZ mondjuk reggel 9-töl elég gáz de se baj.A buszon fél füllel haljuk több utas társsamal hogy a Zakintosi busz késni fog 3órát .Gondoltuk majd utol érnek.De sajnos nem igy történt.Innen jön a fekete leves.Utunk során ismét sikerül ugyanott megállni mint a másik busz de ez már nem akkora gond mert igy csak 140-150ember jut két három wc-re.Megyünk tovább több embernek feltünik hogy hogy buszunk alig megy óránként 60-70km-t tessz némi zsörtölödés.Határokon szépen átmegyünk.Innen jön a VICC beérkezünk szegedre háromnegyedháromra szolnak a soförök sajnos késik a harmadik busz megkell várni alig 40 fok mindenki kipakol kihova megy emberek egyre feszültebbek még fél óra türrelmessen várunk félóra után megérkezik a hön várt busz, hangos hurrá és üdvözlégyek közepete ismét egy pofon de meg értem akik most jöttek félóra pihiSzeged 40 fok várunk közben megkérdezem a soförunket nem nevezzem hogy szeretnék leszálni az M5-ös és a nagykörösi út találkozásánál mert 18kerben lakom szó sem lehet róla mert sietnikell max. népliget akkor inkáb hagyuk mondom azt hiszem 27óra utazás után egy perc várakozás böven bele fért volna söt utas társaim is megértették és nem szoltak volna igy sikerült önöknek köszönhetöen vissza fele utaznom 2és fél órát egy perc miatt.Ez uton is szeretném meg köszönni a Grand tursnak a biztonságos utazást ezek észrevétel és szerintem orvosolható problémák lenének és megoldható Mély tiszteletem Dávid robert és Németh Angéla
Imrei Krisztina Dátum: 2008-09-08 10:59:14
Sziasztok, 19-én utazunk Korfura. Szeretnék érdeklődni, hogy a pontos indulási időről és helyről mikor kapunk tájékoztatást és hogyan? Köszönöm, Kriszta