Szia Krisztina!
A Nikos Pool kb. 15 perces sétára van a tengertől. Robogót és quadot nagyon közel lehet bérelni /az utca vége/ ha jól emlékszem 20-25 euró/nap. A helyről rossz dolgot nem tudok írni, mert minden tuti volt, a szállás, a környezet, az idő, az emberek, az idegenvezető stb. Hidd el jól fogjátok érezni magatokat, jó nyaralást kívánok!! Szerintem az idő pont akkor lesz a legjobb!!
Sziaszok!
Köszi az infot! Még azt szeretném a bérléssel kapcsolatban kérdezni, hogy kell-e jogosítvány a quad-hoz vagy a robogóhoz?
Megnyugodtam az időjárással kapcsolatban

És valaki tud valamit az aquaparkkal kapcsolatban? Érdemes elmenni? Vagy olyan mint az itthoniak? Mert akkor inkább a tengerben pancsolok ha igen....

És esetleg van a tengeren valami szórakozási lehetőség? Banánra, fánkra vagy ilyesmire gondolok.... (de nem az ételre persze

)
Köszi megint!
Kriszta