Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2008-04-06 10:11:08
Kedves Zsuzsa! A barátnőm és én egyénileg fogunk utazni wizzair-el ami 22.40 kor érkezik Korfu repülőterére és a Katerina apartmanban fogunk megszállni.(2008.08.23.-2008-08-30.) 1. Tud-e segíteni abban az utazási iroda, hogy ilyen későn eljussunk Sidariba. Szervezett transzferrel esetleg taxival és ha igen mennyibe kerülnek ezek a szolgáltatások. 2. Mi tegyünk annak érdekében, hogy gond nélkül el tudjuk foglalni a szállás helyünket, hiszen későn érkezünk. Előre is köszönöm válaszát, Üdv., Zs.
Dátum: 2008-04-05 20:32:18
Kedves Zsuzsa! Válaszodat köszönöm! Sokat segítettél! Üdvözlettel: R. Tímea
Dátum: 2008-04-04 18:24:28
írta ekkor: 2008-04-03 10:55:48
Kedves Zsuzsi! Köszöntelek én is itt a fórumon! Mi az Elektra Apartmanban szeretnénk megszállni, kb. 4-5 lány. A tengerparti kisházat néztük ki magunknak. Mi a véleményed az apartmanról? Állítólag a főutca mellett van, és egy kicsit hangos, zajos. De mivel a tengerparton van, ezért elég vonzónak tünik számunkra! Válaszodat előre köszönöm! Üdv. R. Tímea
Kedves Tímea! Az Elektra Apartman 2 légterű apartmanjai tökéletesen megfelelnek egy 4-5 fős társaságnak. A tenger közelsége nagy vonzerő, ezért ezek az apartmanok rendkívül népszerűek. Ha megnézitek az apartmanról készített külső képeket, felfedezhetitek, hogy tengerparti kisház egy zárt udvarban, a telekhatáron helyezkedik el a kétemeletes főépület és a középső, lapos tetős kisház mögött, tehát nincs közvetlenül a főutca mentén. Innen már tényleg csak egy lépés a homokos strand és a szép öböl. Az udvarban található napozóágyak ingyenesen használhatók. Az Elektra mellett egy másik apartmanház található kerttel, udvarral, vagyis a közvetlen szomszédságban nincs szórakozóhely, a környékén főként ajándékboltokat, szupermarketeket találunk, a főutcán a nagy strand felé haladva,pár „háznyira” kezdődik a tavernák és klubok sora. Egy szó, mint száz: szívből ajánlom Nektek ezt a szálláshelyet! Üdvözlettel: Zsuzsa
Dátum: 2008-04-04 18:23:02
írta ekkor: 2008-04-03 10:39:35
Szia Zsuzsi! Nagyon örülök , hogy jelentkeztél itt a fórumon és köszönöm az infót a Nikos Poolról! Nagyon várjuk már a nyaralást... smile Tudsz-e abban is segíteni, hogy kb. mennyibe kerül a robogó bérlése 1 napra? Ja és nyugtass meg, hogy nem olyan nagy távolság az a 900 m a parttól.... smile
Szia, kedves „jenko”! Sidari főutcáján nagy a választék autó- és motorkölcsönzőkből. Általában a „Hire a Car” vagy „Hire a Bike” feliratot kell keresni! A 2007-es tapasztalatok alapján, tájékoztató jellegű az alábbi ár: kb. 15-20 euró egy robogó egy napra, amely a köbcentiméter és a napok számának függvényében változik, de függ attól is, hol tartunk éppen a szezonban. Jogosítvány szükséges a kölcsönzéskor! A Nikos Pool Apartman utcájából balra fordulva a főutcán sétálva is eljuthattok a tengerpartra. Percekben mérve azért nem becsülöm meg a séta hosszát, mert az egyénenként változó lehet.A honlapon és a katalógusban található kis Sidari térképet böngészve tájékozódhattok az arányokról. A katalógusban lévő térképen 6-ossal jelöltük a Nikos Apartmant, a honlapon található térképen pedig a Sidari Water Park (8) és a Nagy Szupermarket (9) között, a főutca bal oldalából nyíló utca az apartmanház utcája. Remélem, tudtam segíteni! Üdvözlettel: Zsuzsa
Dátum: 2008-04-04 15:01:52
írta ekkor: 2008-03-31 11:24:50
Szia Zsike! Szerintem mindenképp megéri változtatni!!! Aki még csak Parálián volt nem is tudja igazán milyen szép Görögország! Szerintem nem bánjátok meg ha Korfura mentek! Az utat ki lehet bírni,mi Zakynthosra megyünk busszal az még hosszabb.Majd meglátod milyen gyorsan telik az idő! Üdv! Gyöngyi
Szia Gyöngyi! Bocsi, de csak most olvastam az üzidet! Örülök, ha te is úgy látod, hogy jól döntöttünk. Ahogy nézem a képeket, gyűjtöm az információkat ez bennem is egyre jobban megerősödik. MIndenképpen látványosabb, a képek alapján egészen más, mint Parália. No de majd "élesben" is meglátjuk. Már várjuk! Azért a hosszú úttól egy kicsit tartok, de kibírjuk., mint ahogyan Ti is! Lesz 1 hetünk, hogy kipihenjük :-) Jó utazást és jó pihenést Nektek is! Üdv. Zsike

Kapcsolat/Elérhetőség