Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2008-04-03 11:44:21
Ki jön még a Katerinába 06.07 és 06.21 között?
Dátum: 2008-04-03 10:55:48
Kedves Zsuzsi! Köszöntelek én is itt a fórumon! Mi az Elektra Apartmanban szeretnénk megszállni, kb. 4-5 lány. A tengerparti kisházat néztük ki magunknak. Mi a véleményed az apartmanról? Állítólag a főutca mellett van, és egy kicsit hangos, zajos. De mivel a tengerparton van, ezért elég vonzónak tünik számunkra! Válaszodat előre köszönöm! Üdv. R. Tímea
Dátum: 2008-04-03 10:39:35
Szia Zsuzsi! Nagyon örülök , hogy jelentkeztél itt a fórumon és köszönöm az infót a Nikos Poolról! Nagyon várjuk már a nyaralást... smile Tudsz-e abban is segíteni, hogy kb. mennyibe kerül a robogó bérlése 1 napra? Ja és nyugtass meg, hogy nem olyan nagy távolság az a 900 m a parttól.... smile
Dátum: 2008-04-02 21:04:56
Üdvözlök Mindenkit a fórumon! Varga Zsuzsa vagyok, én leszek a Grand Tours képviselője Sidarin. Szívesen válaszolok minden érdeklődő kérdésre az utazási irodánk által szervezett korfui nyaralásokat illetően. A Nikos Pool Apartman felől sokan érdeklődtek. Az apartmanház a település csendesebb részén fekszik 900 m-re a tengerparttól, 100 m-re az egyik legnagyobb helyi szupermarkettől. Saját medencével, medenceparti bárral és étteremmel rendelkezik, ahol félpanzió vagy vacsora igényelhető. A kényelmes stúdióapartmanokban a konyha pulttal van elválasztva a lakótértől. Ebben az apartmanházban 2 légterű, 4-5 fő elszállásolására alkalmas stúdióapartmanok is vannak. A Katerina Apartman a főutcától 50 m-re, a tengerparttól 100 m-re (1-2 perc) található zöld környezetben (olajfák, ciprusok, gyümölcsfák, stb.). Szerencsés elhelyezkedése miatt központi fekvése ellenére is zavartalanul pihenhetnek itt utasaink. A közeli Paradise étteremben vacsora és félpanzió vehető igénybe, a Paradise Hotel medencéjét italfogyasztás mellett használhatják vendégeink. A 2-3 fős stúdióapartmanok minikonyhája egy légtérben van az ágyakkal. Minden apartmanhoz tágas erkély tartozik. A klíma feláras. Az Paradise étterem közelében, a parkolónál van a buszmegálló. A sziget északi részének településeire (Roda, Acharavi, Kassiopi), illetve Korfu városba lehet innen eljutni a zöld buszokkal. A jegyárak egy útra szólóan 2-4 euró között mozognak. A fővárosból a sziget délebbi részeire is el lehet buszozni, a buszállomás a régi kikötő (Old Port) közelében, az új erőd mellett van (New Fortress). A menetrendi tájékoztatással kapcsolatban forduljanak hozzám bizalommal! A fakultatív hajókirándulás Paleokastritsa (a sziget nyugati partján) festői szépségű kikötőjéből indul, de Sidarinak szintén van egy kisebb kikötője. Az időjárással kapcsolatosan csatlakozom az előttem szólókhoz. A főszezonban (június, július, augusztus) ritka az eső, az idő napos, meleg, elő és utószezonban előfordulhatnak záporok. A www.korfu.lap.hu és a www.corfunext.com/corfu_climate.htm oldalakon klímaadatokat, előrejelzéseket olvashatók. A Grand Tours katalógusban és a honlapon található buszmenetrend és a menetidő összehasonlító táblázat segítségével tájékozódhatnak utasaink a buszos út hosszáról. Irodánk rendelkezik Magyarország legfiatalabb autóbuszparkjával, a luxus autóbuszok modernek, kényelmesek, megbízhatóak, tiszták. Fix ülőhelyek felár ellenében előre foglalhatók. Higiéniai okokból WC nincs az autóbuszokon, de az út során 3-4 óránként sofőrjeink kulturált mosdóhelyiségeknél állnak meg. A hétvégi miskolci utazási kiállításon (ITC Székház, Mindszent tér 1.) buszaink kívül-belül megtekinthetők. Kellemes, nyugodt utazást kívánok, sok szeretettel várom Önöket Korfu varázslatos szigetén!
Dátum: 2008-04-01 09:26:44
Sziasztok! Meséljen már nekem valaki, a Nikos Pool apartmanról ha járt már arra! smile Köszi előre is.....

Kapcsolat/Elérhetőség