(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Lukácsné Gál Éva Dátum: 2015-07-01 17:37:10
Kedves Fórumozók! Mi július 17-én indulunk Sidariba, és a Plastiras apartmanban lesz a szállásunk. Nagyon keveset lehet róla olvasni itt a fórumban, van valakinek valami tapasztalata? A jelenlegi görög helyzet miatt nem izgulunk, reméljük, hogy nem is kell, de szívesen vesszük ha esetleg tudnunk kellene valamit! Köszönöm szépen!
Hegyi Ildikó Dátum: 2015-06-29 07:40:30
Hegyi Ildikó írta ekkor: 2015-06-28 12:58:41
Köszönöm szépen! Már nagyon várjuk az indulást! :)
Még egy -két kérdés az utasoktól: Szúnyogriasztó szükséges-e? Mennyibe kerül odakint a napernyő bérlése illetve lehet a buszon napernyőt vinni?
Hegyi Ildikó Dátum: 2015-06-28 12:58:41
Grand ÁGI írta ekkor: 2015-06-24 15:17:28
Kedves Ildikó! A fakultatív kirándulásokról, és minden hasznos tudnivalóról a megérkezésetek napján délután tartott tájékoztatónkon mindent részletesen ismertetni fogunk . Eurón kívül nem kell más pénznemet hoznotok, elég ha az euróból jó sokat hoztok magatokkal smile Az autóbuszok az autópálya melletti benzinkutak toalettjeinél szoktak megállni, és ezek ingyenesek. Hajszárítót, hajsütővasat, hajegyenesítőt....stb használni lehet, azonban minisütőt, kenyérsütőt nagyobb otthoni elektromos készülékeket viszont nem lehet használni. Szeretettel várjuk az egész csoportot Sidariban!
Köszönöm szépen! Már nagyon várjuk az indulást! :)
Mesi Dátum: 2015-06-26 20:42:32
Mindenkit üdvözlök! A következő héten, júl. 3-án indulunk Sidariba. Aki szintén ezzel a turnussal megy, s autót bérel, szívesen társulnánk, ha lehetséges. Persze, nem kérdés, hogy beszállnánk a költségekbe. Mi ketten utazunk. Aki szeretné a bérléssel járó költségeit csökkenteni, s akihez tudnánk csatlakozni, jelezzen! Köszönjük!
Anikó Dátum: 2015-06-26 10:25:08
Grand ÁGI írta ekkor: 2015-06-24 15:25:39
Kedves Anikó! A katalógusban szereplő fakultatív árak a görög est kivételével megegyeznek. A görög est 17 euró/ fő. Szeretettel várunk Sidariban!
Kedves Idegenvezető! Köszönöm a választ! Hamarosan találkozunk! Üdv. Anikó