(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Tesár Ágnes Dátum: 2015-07-03 16:49:14
Kedves Grand Ági! Segíts kérlek abban, hogy melyik apartmanban marad meg feltöltve utolsó turnusban is garantáltan a medence?? Nem szeretnénk pórul járni, ha esetleg a tenger októberben nagyon hideg lenne. A tavalyi utolsó turnusnak milyen ideje volt, mi a tapasztalatod? Akkor lenne a szülinapom, tavaly Pargán voltunk Veletek utolsó turnussal, jó volt, szép időnk volt... Köszi, Ági
Kemény László József Dátum: 2015-07-01 19:48:24
Szep jo estet Mindenkinek! Elnezest szeretnek kerni, mert az elozo uzenet az akaratom nelkul tobbszor kerult elkuldesre. :( smile smile
Kemény László József Dátum: 2015-07-01 19:19:34
Pamacs írta ekkor: 2015-06-17 07:18:32
Sziasztok! Pénteken indulunk Sidariba, természetesen, mint a gyerekek, mi felnőttek is, már alig várjuk. Megírjuk mit tapasztaltunk, milyen árak vannak, milyen az idő, stb. Mi már rájöttünk: ha valamit le akarunk foglalni, mert nekünk tetszik, jó az ár, stb,, na és persze meggyőződtünk, hogy az utazási irodával is minden rendben, akkor azt mi le is foglaljuk időben. Vagy, megvárjuk az utolsó percet, amikor is mindent leakcióznak, és a költség 1/3-át megtakarítjuk, miután 10-en megyünk, ez már nem kis pénz. A vélemények úgy is megoszlanak pro- és kontra. Ami az egyiknek tetszik, a másik kifejezetten rosszul van tőle, meg efféle. Ha utazási irodán keresztül foglalsz, annyira nem nyúlhatsz mellé, Ők azért akárkivel nem kötnek szerződést. Akik most indulnak: Hajrá! Érezzék jól magukat -, persze mi is!
Kedves Pamacs! Mult honap 17-en tettel egy konnyelmu igeretett, hogy majd Te megirod tapasztalataitokat, elmenyeiteket. Erdeklodnek, hogy haza ertetek e? Mi most penteken indulunk Sidariba a Clio apartmanba.
Kemény László József Dátum: 2015-07-01 19:17:34
Pamacs írta ekkor: 2015-06-17 07:18:32
Sziasztok! Pénteken indulunk Sidariba, természetesen, mint a gyerekek, mi felnőttek is, már alig várjuk. Megírjuk mit tapasztaltunk, milyen árak vannak, milyen az idő, stb. Mi már rájöttünk: ha valamit le akarunk foglalni, mert nekünk tetszik, jó az ár, stb,, na és persze meggyőződtünk, hogy az utazási irodával is minden rendben, akkor azt mi le is foglaljuk időben. Vagy, megvárjuk az utolsó percet, amikor is mindent leakcióznak, és a költség 1/3-át megtakarítjuk, miután 10-en megyünk, ez már nem kis pénz. A vélemények úgy is megoszlanak pro- és kontra. Ami az egyiknek tetszik, a másik kifejezetten rosszul van tőle, meg efféle. Ha utazási irodán keresztül foglalsz, annyira nem nyúlhatsz mellé, Ők azért akárkivel nem kötnek szerződést. Akik most indulnak: Hajrá! Érezzék jól magukat -, persze mi is!
Kedves Pamacs! Mult honap 17-en tettel egy konnyelmu igeretett, hogy majd Te megirod tapasztalataitokat, elmenyeiteket. Erdeklodnek, hogy haza ertetek e? Mi most penteken indulunk Sidariba a Clio apartmanba.
Kemény László József Dátum: 2015-07-01 19:16:33
Pamacs írta ekkor: 2015-06-17 07:18:32
Sziasztok! Pénteken indulunk Sidariba, természetesen, mint a gyerekek, mi felnőttek is, már alig várjuk. Megírjuk mit tapasztaltunk, milyen árak vannak, milyen az idő, stb. Mi már rájöttünk: ha valamit le akarunk foglalni, mert nekünk tetszik, jó az ár, stb,, na és persze meggyőződtünk, hogy az utazási irodával is minden rendben, akkor azt mi le is foglaljuk időben. Vagy, megvárjuk az utolsó percet, amikor is mindent leakcióznak, és a költség 1/3-át megtakarítjuk, miután 10-en megyünk, ez már nem kis pénz. A vélemények úgy is megoszlanak pro- és kontra. Ami az egyiknek tetszik, a másik kifejezetten rosszul van tőle, meg efféle. Ha utazási irodán keresztül foglalsz, annyira nem nyúlhatsz mellé, Ők azért akárkivel nem kötnek szerződést. Akik most indulnak: Hajrá! Érezzék jól magukat -, persze mi is!
Kedves Pamacs! Mult honap 17-en tettel egy konnyelmu igeretett, hogy majd Te megirod tapasztalataitokat, elmenyeiteket. Erdeklodnek, hogy haza ertetek e? Mi most penteken indulunk Sidariba a Clio apartmanba.