(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Kemény László József Dátum: 2015-07-01 19:15:33
Pamacs írta ekkor: 2015-06-17 07:18:32
Sziasztok! Pénteken indulunk Sidariba, természetesen, mint a gyerekek, mi felnőttek is, már alig várjuk. Megírjuk mit tapasztaltunk, milyen árak vannak, milyen az idő, stb. Mi már rájöttünk: ha valamit le akarunk foglalni, mert nekünk tetszik, jó az ár, stb,, na és persze meggyőződtünk, hogy az utazási irodával is minden rendben, akkor azt mi le is foglaljuk időben. Vagy, megvárjuk az utolsó percet, amikor is mindent leakcióznak, és a költség 1/3-át megtakarítjuk, miután 10-en megyünk, ez már nem kis pénz. A vélemények úgy is megoszlanak pro- és kontra. Ami az egyiknek tetszik, a másik kifejezetten rosszul van tőle, meg efféle. Ha utazási irodán keresztül foglalsz, annyira nem nyúlhatsz mellé, Ők azért akárkivel nem kötnek szerződést. Akik most indulnak: Hajrá! Érezzék jól magukat -, persze mi is!
Kedves Pamacs! Mult honap 17-en tettel egy konnyelmu igeretett, hogy majd Te megirod tapasztalataitokat, elmenyeiteket. Erdeklodnek, hogy haza ertetek e? Mi most penteken indulunk Sidariba a Clio apartmanba.
Kemény László József Dátum: 2015-07-01 19:14:33
Pamacs írta ekkor: 2015-06-17 07:18:32
Sziasztok! Pénteken indulunk Sidariba, természetesen, mint a gyerekek, mi felnőttek is, már alig várjuk. Megírjuk mit tapasztaltunk, milyen árak vannak, milyen az idő, stb. Mi már rájöttünk: ha valamit le akarunk foglalni, mert nekünk tetszik, jó az ár, stb,, na és persze meggyőződtünk, hogy az utazási irodával is minden rendben, akkor azt mi le is foglaljuk időben. Vagy, megvárjuk az utolsó percet, amikor is mindent leakcióznak, és a költség 1/3-át megtakarítjuk, miután 10-en megyünk, ez már nem kis pénz. A vélemények úgy is megoszlanak pro- és kontra. Ami az egyiknek tetszik, a másik kifejezetten rosszul van tőle, meg efféle. Ha utazási irodán keresztül foglalsz, annyira nem nyúlhatsz mellé, Ők azért akárkivel nem kötnek szerződést. Akik most indulnak: Hajrá! Érezzék jól magukat -, persze mi is!
Kedves Pamacs! Mult honap 17-en tettel egy konnyelmu igeretett, hogy majd Te megirod tapasztalataitokat, elmenyeiteket. Erdeklodnek, hogy haza ertetek e? Mi most penteken indulunk Sidariba a Clio apartmanba.
Kemény László József Dátum: 2015-07-01 19:12:32
Pamacs írta ekkor: 2015-06-17 07:18:32
Sziasztok! Pénteken indulunk Sidariba, természetesen, mint a gyerekek, mi felnőttek is, már alig várjuk. Megírjuk mit tapasztaltunk, milyen árak vannak, milyen az idő, stb. Mi már rájöttünk: ha valamit le akarunk foglalni, mert nekünk tetszik, jó az ár, stb,, na és persze meggyőződtünk, hogy az utazási irodával is minden rendben, akkor azt mi le is foglaljuk időben. Vagy, megvárjuk az utolsó percet, amikor is mindent leakcióznak, és a költség 1/3-át megtakarítjuk, miután 10-en megyünk, ez már nem kis pénz. A vélemények úgy is megoszlanak pro- és kontra. Ami az egyiknek tetszik, a másik kifejezetten rosszul van tőle, meg efféle. Ha utazási irodán keresztül foglalsz, annyira nem nyúlhatsz mellé, Ők azért akárkivel nem kötnek szerződést. Akik most indulnak: Hajrá! Érezzék jól magukat -, persze mi is!
Kedves Pamacs! Mult honap 17-en tettel egy konnyelmu igeretett, hogy majd Te megirod tapasztalataitokat, elmenyeiteket. Erdeklodnek, hogy haza ertetek e? Mi most penteken indulunk Sidariba a Clio apartmanba.
Lukácsné Gál Éva Dátum: 2015-07-01 18:49:57
Lukács Gábor írta ekkor: 2015-07-01 18:28:57
Szia Éva! Mi tavaly voltunk a Plastirasban két gyerkőccel, minden rendben volt. A medence és a szállás is kitűnő. Ha tanácsolhatom, vigyetek magatokkal öntapadós szúnyoghálót a fürdőszobai ablakra (kb. 40x80 cm) mert nekünk ott nem volt és este megettek a szúnyogok a fürdőben! Jó nyaralást!
Köszönöm, Gábor! smile
Lukács Gábor Dátum: 2015-07-01 18:28:57
Lukácsné Gál Éva írta ekkor: 2015-07-01 17:37:10
Kedves Fórumozók! Mi július 17-én indulunk Sidariba, és a Plastiras apartmanban lesz a szállásunk. Nagyon keveset lehet róla olvasni itt a fórumban, van valakinek valami tapasztalata? A jelenlegi görög helyzet miatt nem izgulunk, reméljük, hogy nem is kell, de szívesen vesszük ha esetleg tudnunk kellene valamit! Köszönöm szépen!
Szia Éva! Mi tavaly voltunk a Plastirasban két gyerkőccel, minden rendben volt. A medence és a szállás is kitűnő. Ha tanácsolhatom, vigyetek magatokkal öntapadós szúnyoghálót a fürdőszobai ablakra (kb. 40x80 cm) mert nekünk ott nem volt és este megettek a szúnyogok a fürdőben! Jó nyaralást!