Üdv mindenkinek! Arról szeretnél érdeklődni, hogy a szegedi Tesconál, amikor beérkezünk budapest felől mennyi időnk van kb a nagybuszok indulásáig? Szeretnék bemenni az üzletbe hideg üdítőt ill. friss péksüteményt venni. Remélem erre azért módunk lesz. A rutinos Grandos utazóktól a választ előre köszönöm. Péntek indulás :D
Az elmúlt 6 évben ezekre mindig volt idő. Azért nem árt a mosdónál kezdeni, mert a női részlegen mindig sorba kell állni a bejutásért.