(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Klopp Gyula Dátum: 2015-06-24 09:30:40
Kedves Ági ! Azt szeretném megkérdezni, hogy a Paxos-Antipaxos hajóút kellő létszám esetén is csak angol nyelvű idegenvezetéssel indul ? Válaszodat előre is köszönöm.
Anikó Dátum: 2015-06-24 07:16:21
Üdvözlök mindenkit! Érdeklődöm, hogy a fakultatív programok árai mennyire egyeznek meg a katalógusban szereplő árakkal? /szigettúra: 25€, Paxos 27€. Köszönöm, ha valaki válaszol! Szép napot! Anikó
Csikai Gabriella Dátum: 2015-06-23 13:11:14
Üdv mindenkinek! Érdeklődni szeretnék, hogy Sidariban mennyiért lehet autót bérelni, valamint hol van autókölcsönző ott?
Sommer Dátum: 2015-06-23 01:52:16
Vizvári Dávid írta ekkor: 2015-06-22 18:04:31
Üdv mindenkinek! Arról szeretnél érdeklődni, hogy a szegedi Tesconál, amikor beérkezünk budapest felől mennyi időnk van kb a nagybuszok indulásáig? Szeretnék bemenni az üzletbe hideg üdítőt ill. friss péksüteményt venni. Remélem erre azért módunk lesz. A rutinos Grandos utazóktól a választ előre köszönöm. Péntek indulás :D
Az elmúlt 6 évben ezekre mindig volt idő. Azért nem árt a mosdónál kezdeni, mert a női részlegen mindig sorba kell állni a bejutásért.
Vizvári Dávid Dátum: 2015-06-22 18:04:31
Üdv mindenkinek! Arról szeretnél érdeklődni, hogy a szegedi Tesconál, amikor beérkezünk budapest felől mennyi időnk van kb a nagybuszok indulásáig? Szeretnék bemenni az üzletbe hideg üdítőt ill. friss péksüteményt venni. Remélem erre azért módunk lesz. A rutinos Grandos utazóktól a választ előre köszönöm. Péntek indulás :D