Sziasztok!
Pénteken indulunk Sidariba, természetesen, mint a gyerekek, mi felnőttek is, már alig várjuk. Megírjuk mit tapasztaltunk, milyen árak vannak, milyen az idő, stb. Mi már rájöttünk: ha valamit le akarunk foglalni, mert nekünk tetszik, jó az ár, stb,, na és persze meggyőződtünk, hogy az utazási irodával is minden rendben, akkor azt mi le is foglaljuk időben. Vagy, megvárjuk az utolsó percet, amikor is mindent leakcióznak, és a költség 1/3-át megtakarítjuk, miután 10-en megyünk, ez már nem kis pénz. A vélemények úgy is megoszlanak pro- és kontra. Ami az egyiknek tetszik, a másik kifejezetten rosszul van tőle, meg efféle. Ha utazási irodán keresztül foglalsz, annyira nem nyúlhatsz mellé, Ők azért akárkivel nem kötnek szerződést. Akik most indulnak: Hajrá! Érezzék jól magukat -, persze mi is!
Kedves Pamacs! Örülök, hogy lesz végre valaki aki veszi a fáradságot, hogy élménybeszámolót írjon. Több turnus már lement és senki nem reagál, pedig jó lenne egy-két friss információ. Mihály tömör, velős és nem utolsó sorban "vicces" írásával nem sokra megyünk! Jó pihenést nektek és várom a beszámolót.