(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

nia Dátum: 2015-06-18 19:00:15
Kedves Fórumozók, Sidari leendő nyaralói! júli 4-től 11-ig leszünk Sidariban, s szívesen betársulnánk (2fő) autóbérlésbe, természetesen a ránk eső költségekkel együtt. Akikhez csatlakozhatnánk, legyen kedves írjon a következő e-mail címre: [email protected] Köszönöm!
Szepesi László Dátum: 2015-06-17 15:19:02
Pamacs írta ekkor: 2015-06-17 07:18:32
Sziasztok! Pénteken indulunk Sidariba, természetesen, mint a gyerekek, mi felnőttek is, már alig várjuk. Megírjuk mit tapasztaltunk, milyen árak vannak, milyen az idő, stb. Mi már rájöttünk: ha valamit le akarunk foglalni, mert nekünk tetszik, jó az ár, stb,, na és persze meggyőződtünk, hogy az utazási irodával is minden rendben, akkor azt mi le is foglaljuk időben. Vagy, megvárjuk az utolsó percet, amikor is mindent leakcióznak, és a költség 1/3-át megtakarítjuk, miután 10-en megyünk, ez már nem kis pénz. A vélemények úgy is megoszlanak pro- és kontra. Ami az egyiknek tetszik, a másik kifejezetten rosszul van tőle, meg efféle. Ha utazási irodán keresztül foglalsz, annyira nem nyúlhatsz mellé, Ők azért akárkivel nem kötnek szerződést. Akik most indulnak: Hajrá! Érezzék jól magukat -, persze mi is!
Kedves Pamacs! Örülök, hogy lesz végre valaki aki veszi a fáradságot, hogy élménybeszámolót írjon. Több turnus már lement és senki nem reagál, pedig jó lenne egy-két friss információ. Mihály tömör, velős és nem utolsó sorban "vicces" írásával nem sokra megyünk! Jó pihenést nektek és várom a beszámolót.
Pamacs Dátum: 2015-06-17 07:18:32
Jenei Mihály írta ekkor: 2015-06-16 20:53:13
A sziget kihalt ... az idegenvezető hazajött...
Sziasztok! Pénteken indulunk Sidariba, természetesen, mint a gyerekek, mi felnőttek is, már alig várjuk. Megírjuk mit tapasztaltunk, milyen árak vannak, milyen az idő, stb. Mi már rájöttünk: ha valamit le akarunk foglalni, mert nekünk tetszik, jó az ár, stb,, na és persze meggyőződtünk, hogy az utazási irodával is minden rendben, akkor azt mi le is foglaljuk időben. Vagy, megvárjuk az utolsó percet, amikor is mindent leakcióznak, és a költség 1/3-át megtakarítjuk, miután 10-en megyünk, ez már nem kis pénz. A vélemények úgy is megoszlanak pro- és kontra. Ami az egyiknek tetszik, a másik kifejezetten rosszul van tőle, meg efféle. Ha utazási irodán keresztül foglalsz, annyira nem nyúlhatsz mellé, Ők azért akárkivel nem kötnek szerződést. Akik most indulnak: Hajrá! Érezzék jól magukat -, persze mi is!
Jenei Mihály Dátum: 2015-06-16 20:53:13
Enit Ses írta ekkor: 2015-06-08 07:13:36
Köszönöm építő jellegű hozzászólásokat, de engem az érdekelne, hogy most mi a helyzet. Van valaki aki most ott volt és a mit tapasztalt. Én még az út befizetése előtt vagyok (ma kell döntenem)! "Augusztus 14-től leszünk a Lena Apartmanban (2 fő felnőtt). Szeretnék információt az apartmanról, a tulajdonosról (?) és az elhelyezés körülményeiről. Van kint telepített idegenvezető és ha igen hol? Jó tanácsokat és figyelem felhívásokat ha kérhetem. Köszönöm válaszát előre is...." Kérem akinek nincs konkrét tapasztalata ne írjon és ne minősítse a kérdéseimet, köszönöm.
A sziget kihalt ... az idegenvezető hazajött...
Antal Beatrix Dátum: 2015-06-16 19:07:58
Kedves Ági! Azt szeretném megkérdezni, ha a kiskorú gyermek csak az egyik szülővel utazik kell beleegyező nyilatkozat a másik szülőtől az utazáshoz? Kérik a határokon? Köszönöm:Beatrix