Kedves Józsi! Jövő héten szombaton megyünk Tosssaba. Mi az egyéni utat választottuk. Szeretném a segítségét kérni az utazással kapcsolatban. Úgy tervezzük, hogy Monacoban alszunk péntek éjjel és másnap indulunk tovább.Tud-e esetleg javasolni szállást, volt-e már aki ott éjszakázott Monacoban, vagy környékén, és esetleg megosztotta Önnel ezt az információt? Ha nem lesz szállás, akkor marad az autó, de azt gondolom, jól esne mind a 4-nek egy ágy. :) Esetleg az utakkal kapcsolatban van-e információja, van-e útépítés vagy ilyesmi,mennyire lehet gyorsan haladni? Ha jól számoltuk Monacoig kb 12 óra, onnan Tossa kb. 9 óra. Gondolom nem sokan vágnak neki egyéni utazással. Ha esetleg valaki olvassa az üzenetemet,és szintén autóval utazik, szívesen informálódnék az utazással kapcsolatban, hátha segítséget tudunk adni egymásnak. A fakultatív programokkal kapcsolatban, gondolom elég, ha személyesen beszélünk és akkor informálódunk és eldöntjük hová szeretnénk menni. Gondolom, nem kell előre lefoglalni az érkezés előtt a programokat, elég akkor eldönteni, amikor már ott vagyunk. Jól gondolom? Köszönöm válaszát! Üdvözlettel: Lajáné Wágner Julianna