Kedves Csilla! belinkelek egy oldalt,ahol látható a park,és az a rész ami homályos,az ingyenes. Sajnos azt kell mondjam,az nem ér semmit! :( A lényeg nem ott van!
http://www.parkguell.cat/prepareu-la-visita/planol-i-serveis/
Köszi Dóra. Ez így tényleg nem ér semmit.