Dora köszönöm a választ de nem neked szántam az előzőt.... a képek dicséretéért külön köszönet! igyekszem
Szivesen! :) Igen,gondoltam hogy nem tolem kerdezted,na meg a valaszt sem tudnam,max.az iroda tud valaszolni. :) Bar annyit tudok tanacsolni,hogy nezzetek meg van-e szabad hely (itt az oldalon),vagy hivjatok az irodat! :)