(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Dettix Dátum: 2014-06-30 08:00:04
Kedves Józsi! Szeretném megkérdezni, hogy mi a különbség a csütörtöki és a pénteki Barcelona Nou Camp + szökőkút programban? Köszönettel: Csilla
Zámbó Krisztián Dátum: 2014-06-29 22:50:27
Zámbó Krisztián írta ekkor: 2014-06-29 22:40:38
Jó estét! Sajnos el írtam 1 "i" vel [email protected] a helyes cím. Érdeklődöm egy kedves ismerős pár akikkel ma beszélgettünk megtetszett nekik a nyaralás és szeretnének jönni van erre még lehetőség?
Dora köszönöm a választ de nem neked szántam az előzőt.... a képek dicséretéért külön köszönet! igyekszem
Zámbó Krisztián Dátum: 2014-06-29 22:49:10
Grand Józsi írta ekkor: 2014-06-29 20:16:29
Kedves Krisztián! Dóri, aki már évek óta ide jár, látom a kérdésre megadta a választ. A fak. programok listáját küldöm, de biztos, hogy jó az e-mail cím, két "ii" van a Jiimisphoto-ban? Üdvözlettel: Imre J.
Jó estét! Sajnos el írtam 1 "i" vel [email protected] a helyes cím. Érdeklődöm egy kedves ismerős pár akikkel ma beszélgettünk megtetszett nekik a nyaralás és szeretnének jönni van erre még lehetőség?
Zámbó Krisztián Dátum: 2014-06-29 22:40:38
Somogyi Dóra írta ekkor: 2014-06-29 21:33:42
Józsikám :D ,most Neked segítek.......jól nyomozok a neten (bocsi Krisztián,de könnyű volt,és jók a fotóid :D ). Nem jó így a cím,mert az "m"-betűből van kettő. [email protected] ;-)
Jó estét! Sajnos el írtam 1 "i" vel [email protected] a helyes cím. Érdeklődöm egy kedves ismerős pár akikkel ma beszélgettünk megtetszett nekik a nyaralás és szeretnének jönni van erre még lehetőség?
Zámbó Krisztián Dátum: 2014-06-29 22:37:10
Somogyi Dóra írta ekkor: 2014-06-29 21:33:42
Józsikám :D ,most Neked segítek.......jól nyomozok a neten (bocsi Krisztián,de könnyű volt,és jók a fotóid :D ). Nem jó így a cím,mert az "m"-betűből van kettő. [email protected] ;-)
Jó estét! Sajnos el írtam 1 "i" vel [email protected] a helyes cím. Érdeklődöm egy kedves ismerős pár akikkel ma beszélgettünk megtetszett nekik a nyaralás és szeretnének jönni van erre még lehetőség?