Kedves Krisztián!
Dóri, aki már évek óta ide jár, látom a kérdésre megadta a választ. A fak. programok listáját küldöm, de biztos, hogy jó az e-mail cím, két "ii" van a Jiimisphoto-ban? Üdvözlettel: Imre J.
Jó estét! Sajnos el írtam 1 "i" vel
[email protected] a helyes cím. Érdeklődöm egy kedves ismerős pár akikkel ma beszélgettünk megtetszett nekik a nyaralás és szeretnének jönni van erre még lehetőség?