Kedves Krisztián!
Dóri, aki már évek óta ide jár, látom a kérdésre megadta a választ. A fak. programok listáját küldöm, de biztos, hogy jó az e-mail cím, két "ii" van a Jiimisphoto-ban? Üdvözlettel: Imre J.
Józsikám :D ,most Neked segítek.......jól nyomozok a neten (bocsi Krisztián,de könnyű volt,és jók a fotóid :D ). Nem jó így a cím,mert az "m"-betűből van kettő.
[email protected] ;-)