Kedves Józsi!
Érdeklődni szeretnék, hogy a kisebb éttermekben (nem drágák) milyen ételeket lehet kapni? Csak spanyol jellegű, vagy nemzetközi konyha is van?(pl. pizza, gyros stb...) Ezek körülbelül milyen árban vannak (1 főre). Tud-e esetleg olyan helyet v. helyeket ajánlani ahová érdemes betérnünk ?
Segítségét előre is köszönöm!
Az elozohoz meg annyit fuznek hozza,hogy Jozsi tuti ajanlja majd az El Barril ettermet,ott kb. 8-9eurotol is van menu,es pl. 5 eloetel es 5foetel kozul valaszthatsz,meg benne van az arban 1/4liter bor,vagy fel liter viz,kenyer es desszert. De naluk is 3fele menu van,3 fele arral persze. A masik hely amit ajnlana,es en is , az a Bar Lluis (pizzeria) ,na ott is hatalmas a valasztek,talaltok pizzat,lasagnet,cannelonit,csirket.....stb. ,van magyar etlap is.