Mi 07.26-08.02 között megyünk. Pont tegnap foglaltam le az utat (SOL2-ben leszünk). Már alig várom! :) Ha van bármi hasznos infód, azt szívesen veszem. :D És ti?
Mi pont valtani fogunk Titeket! :D De 2-an ,szombaton talalkozunk! ;) Ezen az e-mail cimen elersz,es barmire valaszolok szivesen!!!
[email protected] Jozsi mar tudja,hogy kepben vagyok,par ev munka kint,es nyaralasok. Na meg ez a perverziom,hogy szivessegbol allitok ossze utazasi progikat,meg tanacsokat adok forumokon. Vannak emberek akik mar 10eve mindig engem keresnek :D,mert tudjak ,hogy nem teher. :) Mig ezt csinalgatom,addig is jobb kedvem van,konnyebb a honvagyat legyurni. :) Az elmult 20evem errol szolt. :D