(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Salánkiné Kelemen Viktória Dátum: 2014-05-28 13:46:36
Somogyi Dóra írta ekkor: 2014-05-28 13:16:23
Mi pont valtani fogunk Titeket! :D De 2-an ,szombaton talalkozunk! ;) Ezen az e-mail cimen elersz,es barmire valaszolok szivesen!!! [email protected] Jozsi mar tudja,hogy kepben vagyok,par ev munka kint,es nyaralasok. Na meg ez a perverziom,hogy szivessegbol allitok ossze utazasi progikat,meg tanacsokat adok forumokon. Vannak emberek akik mar 10eve mindig engem keresnek :D,mert tudjak ,hogy nem teher. :) Mig ezt csinalgatom,addig is jobb kedvem van,konnyebb a honvagyat legyurni. :) Az elmult 20evem errol szolt. :D
Köszönöm a sok segítséget mindkettőtöknek!(Remélem nem gond, hogy tegezésre váltottam) :) Lesz majd még pár kérdésem, úgyhogy valószínűleg fogok még írni. :D Alig várom, remélem jó lesz a nyaralásunk. :D
Somogyi Dóra Dátum: 2014-05-28 13:16:23
Salánkiné Kelemen Viktória írta ekkor: 2014-05-28 12:51:29
Mi 07.26-08.02 között megyünk. Pont tegnap foglaltam le az utat (SOL2-ben leszünk). Már alig várom! :) Ha van bármi hasznos infód, azt szívesen veszem. :D És ti?
Mi pont valtani fogunk Titeket! :D De 2-an ,szombaton talalkozunk! ;) Ezen az e-mail cimen elersz,es barmire valaszolok szivesen!!! [email protected] Jozsi mar tudja,hogy kepben vagyok,par ev munka kint,es nyaralasok. Na meg ez a perverziom,hogy szivessegbol allitok ossze utazasi progikat,meg tanacsokat adok forumokon. Vannak emberek akik mar 10eve mindig engem keresnek :D,mert tudjak ,hogy nem teher. :) Mig ezt csinalgatom,addig is jobb kedvem van,konnyebb a honvagyat legyurni. :) Az elmult 20evem errol szolt. :D
Grand Józsi Dátum: 2014-05-28 13:03:51
Salánkiné Kelemen Viktória írta ekkor: 2014-05-28 09:50:28
Kedves Józsi! Érdeklődni szeretnék, hogy a kisebb éttermekben (nem drágák) milyen ételeket lehet kapni? Csak spanyol jellegű, vagy nemzetközi konyha is van?(pl. pizza, gyros stb...) Ezek körülbelül milyen árban vannak (1 főre). Tud-e esetleg olyan helyet v. helyeket ajánlani ahová érdemes betérnünk ? Segítségét előre is köszönöm!
Kedves Viktória! Dóri már mindent megválaszolt, de ha bármilyen már kérdése van, csak nyugodtan írjon! Várom Önöket szeretettel! Maradok tisztelettel: Imre J.
Salánkiné Kelemen Viktória Dátum: 2014-05-28 12:51:29
Mi 07.26-08.02 között megyünk. Pont tegnap foglaltam le az utat (SOL2-ben leszünk). Már alig várom! :) Ha van bármi hasznos infód, azt szívesen veszem. :D És ti?
Somogyi Dóra Dátum: 2014-05-28 11:14:06
Salánkiné Kelemen Viktória írta ekkor: 2014-05-28 11:07:57
Kedves Dóri! Köszönöm az infót! :)
Szivesen!!!! :) Melyik turnussal mentek. :)