(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Cselle-Miklián Éva Dátum: 2014-05-30 23:52:43
Salánkiné Kelemen Viktória írta ekkor: 2014-05-30 09:35:32
Hányan jössztök? :) Sol2?
Mi busszal megyünk, Budapesti felszállással, már előre ki vagyok a hosszú úttól :)
Salánkiné Kelemen Viktória Dátum: 2014-05-30 09:35:32
Cselle-Miklián Éva írta ekkor: 2014-05-29 23:58:45
Mi is ebben az időpontban megyünk :)
Hányan jössztök? :) Sol2?
Cselle-Miklián Éva Dátum: 2014-05-29 23:58:45
Salánkiné Kelemen Viktória írta ekkor: 2014-05-28 12:51:29
Mi 07.26-08.02 között megyünk. Pont tegnap foglaltam le az utat (SOL2-ben leszünk). Már alig várom! :) Ha van bármi hasznos infód, azt szívesen veszem. :D És ti?
Mi is ebben az időpontban megyünk :)
Salánkiné Kelemen Viktória Dátum: 2014-05-28 14:29:52
Somogyi Dóra írta ekkor: 2014-05-28 14:13:04
Nagyon szivesen! Irjal nyugodtan! ;) A tegezodes ok ;), meg fiatal vagyok(asszem) :D,csak mar tinikent csoppentem bele a Spanyol oruletbe,ne ijesszen meg a 20ev,amit irtam! ;) :D
Dóri! Írtam neked e-mailt. :)
Somogyi Dóra Dátum: 2014-05-28 14:13:04
Salánkiné Kelemen Viktória írta ekkor: 2014-05-28 13:46:36
Köszönöm a sok segítséget mindkettőtöknek!(Remélem nem gond, hogy tegezésre váltottam) :) Lesz majd még pár kérdésem, úgyhogy valószínűleg fogok még írni. :D Alig várom, remélem jó lesz a nyaralásunk. :D
Nagyon szivesen! Irjal nyugodtan! ;) A tegezodes ok ;), meg fiatal vagyok(asszem) :D,csak mar tinikent csoppentem bele a Spanyol oruletbe,ne ijesszen meg a 20ev,amit irtam! ;) :D