Köszönöm a sok segítséget mindkettőtöknek!(Remélem nem gond, hogy tegezésre váltottam) :)
Lesz majd még pár kérdésem, úgyhogy valószínűleg fogok még írni. :D
Alig várom, remélem jó lesz a nyaralásunk. :D
Nagyon szivesen! Irjal nyugodtan! ;) A tegezodes ok ;), meg fiatal vagyok(asszem) :D,csak mar tinikent csoppentem bele a Spanyol oruletbe,ne ijesszen meg a 20ev,amit irtam! ;) :D