Tisztelt GrandJózsi!
Érdeklődni szeretnék hogy van e lehetőség autó bérlésére Spanyolországban, és hozzávetőleges árat tudna e nekem mondani a bérlés díjáról (tavalyi ár is megteszi), egyáltalán érdemes-e a parkolási díjak, forgalom miatt bérelni. Terveink között szerepel egy két hetes nyaralás Spanyolországban, de nem csak napozni akarunk a tengerparton.
Válaszát előre is köszönöm. Üdvözlettel: Kitti
Kedves Kitti!
Természetesen Tossában is lehet kocsit bérelni! Minél több napra veszi ki, annál olcsóbb. 1 napra a bérlés kb. 45-50 euró, attól függően, hogy milyen kocsit bérel. Ehhez jön még az üzemanyag és a biztosítás. Főszezonban a parkolás mindig nehéz. Tossában csak a fehér zónában lehet ingyen parkolni, de ebből kevés van és sok a turista. A sárga zónában a hotelek előtt csak a ki - és a bepakolásra lehet megállni. A kék zóna pedig fizetős, ami egy napra elég borsos. Vannak parkolók, ahol napijegyet lehet venni, tavaly Tossában a legolcsóbb egy napra 7 euró volt. Maradok tisztelettel: Imre J.