Tisztelt Grandjózsi! Szeretnék érdeklődni de már az indulás felől. Lehet-e tudni, hogy melyik típusú busszal megyünk Tossába május 23.-án és GRAND 1,2,3...? Az Ötvenhatosok terétől reggel 6:45-kor indul a busz ahogy a prospektusban van írva?Nem lesz változás?És még egyet, hogy lesz-e átszállás valahol? A Güell Parkor én is szívesen meglátogatnám ha lehetne.Nagyon szépen köszönöm előre is a fáradozását.
Kedves Asszonyom!
Kérem ne tessék aggódni! A busz május 23-án, péntek reggel veszi fel Önöket az említett helyen és időben. Sajnos azt még én sem tudom megmondani, hogy melyik busszal fognak utazni, hiszen az iroda ügyvező-igazgatója csak egy-két nappal indulás előtt írja ki a beosztást. Átszállni nem kell sehol! A Güell-parkkal kapcsolatosan én is többet fogok majd tudni, ha már ott leszek. Maradok tisztelettel: Imre J.