(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Egri Tímea Dátum: 2014-04-27 11:51:43
Tisztelt Grandjózsi! Szeretnék érdeklődni, hogy Tossából milyen busz közlekedik Barcelonába, és mennyibe kerül a felnőtt illetve a gyerekjegy? Köszönettel: Egri Tímea
Grand Józsi Dátum: 2014-04-22 14:19:25
terjeki nandorne írta ekkor: 2014-04-21 11:40:55
Tisztelt Grandjózsi! Szeretnék érdeklődni de már az indulás felől. Lehet-e tudni, hogy melyik típusú busszal megyünk Tossába május 23.-án és GRAND 1,2,3...? Az Ötvenhatosok terétől reggel 6:45-kor indul a busz ahogy a prospektusban van írva?Nem lesz változás?És még egyet, hogy lesz-e átszállás valahol? A Güell Parkor én is szívesen meglátogatnám ha lehetne.Nagyon szépen köszönöm előre is a fáradozását.
Kedves Asszonyom! Kérem ne tessék aggódni! A busz május 23-án, péntek reggel veszi fel Önöket az említett helyen és időben. Sajnos azt még én sem tudom megmondani, hogy melyik busszal fognak utazni, hiszen az iroda ügyvező-igazgatója csak egy-két nappal indulás előtt írja ki a beosztást. Átszállni nem kell sehol! A Güell-parkkal kapcsolatosan én is többet fogok majd tudni, ha már ott leszek. Maradok tisztelettel: Imre J.
terjeki nandorne Dátum: 2014-04-21 11:40:55
Tisztelt Grandjózsi! Szeretnék érdeklődni de már az indulás felől. Lehet-e tudni, hogy melyik típusú busszal megyünk Tossába május 23.-án és GRAND 1,2,3...? Az Ötvenhatosok terétől reggel 6:45-kor indul a busz ahogy a prospektusban van írva?Nem lesz változás?És még egyet, hogy lesz-e átszállás valahol? A Güell Parkor én is szívesen meglátogatnám ha lehetne.Nagyon szépen köszönöm előre is a fáradozását.
Grand Józsi Dátum: 2014-04-19 16:40:15
Bene Klaudia írta ekkor: 2014-04-17 20:32:23
Kedves Grandjozsi!azt szeretném megkérdezni hogy a Barcelonai fakultatív program keretén belül ellátogatunk-e a güellparkba is? Üdv: Klaudia
Kedves Klaudia! A nagy "Montserrat-Barcelona" egész napos kirándulásba a Güell-park nem fér bele és sajnos tavaly októberétől belépőt kérnek ide is, ami még plusz 8 euró. Addig ingyen lehetett látogatni a parkot. Természetesen van olyan program, amelyben benne lehet a Güell park, de perpillanat erről magam sem tudok semmit, mert nem tudom, hogy a spanyolok az idei szezonban hogyan kalkulálják bele ezt a 8 eurót a program árába. Erre csak akkor tudok majd válaszolni, ha már én is ott leszek. Maradok tisztelettel: Imre J.
Somogyi Dóra Dátum: 2014-04-18 20:24:59
Marton Imréné írta ekkor: 2014-04-18 12:39:21
Kedves Dóri ! köszönöm az információt! üdv, magdi
Nagyon szívesen! :)