(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Győri-Szabó Ilona Dátum: 2013-11-27 17:53:14
Kedves Józsi! Engedje meg hogy ismeretlenül is így szólítsam. A 2014 évben nagy valószínűséggel Spanyolországot választjuk úti célul. Azt szeretném megkérdezni hogy augusztus végén mennénk akkor még a tapasztalatai alapján a fakultatív kirándulásokra van e esélyünk vagy esetleg már akkor érdeklődés hiányában nem mindig van .
Grand Józsi Dátum: 2013-11-07 12:14:36
Kerpics Nóra írta ekkor: 2013-11-07 10:47:21
Kedves Józsi! Az online foglalással kapcsolatban lenne még kérdésem, hogy mikortól lehetséges vajon? :)
Kedves Nóra! Amint a Grand Tours honlapján elkészül a jövő évre vonatkozó táblázat, szerintem attól a pillanattól lehet majd foglalni, de erre még egy kicsit várnunk kell. Kérem, hogy kövesse figyelemmel a GT honlapját! Üdvözlettel: Imre J.
Kerpics Nóra Dátum: 2013-11-07 10:47:21
Kedves Józsi! Az online foglalással kapcsolatban lenne még kérdésem, hogy mikortól lehetséges vajon? :)
Grand Józsi Dátum: 2013-11-07 10:37:57
Nemes Lászlóné írta ekkor: 2013-11-02 17:51:18
Kedves Grand Józsi. 2014-benTossaba szeretnénk menni nyaralni. Ki is néztük már azEl-Veleró apartmant.Kérdésem a következő:van e lift az apartmannban,mert a férjem mozgás korlátozott.Igy 4fő autóval jönne 4fő busszal.Mivel Szentesről mennénk szeretném megkérdezni van -e gyüjtőjárat, ha ige honnan(pl Szeged, Kfélegyháza Kecskemét?)Köszönöm a segitséget: Nemesné
Tisztelt Asszonyom! Ígéretemhez híven újra jelentkezem. Sajnos nem tudok megnyugtató választ adni kérdésére, mert idén nem volt gyűjtőjárat, de ez nem jelenti azt, hogy jövőre nem lesz. Meg kell várnunk ügyvezető igazgatónk döntését és csak ennek függvényében tudok majd végleges választ adni. Tisztelettel: Imre J.
Grand Józsi Dátum: 2013-11-07 10:32:32
Brigitta írta ekkor: 2013-11-06 18:42:22
Kedves GrandJózsi, Nagyon szépen köszönöm válaszát, örülünk a mobil klíma lehetőségének! És, ha megengedi feltennék egy újabb kérdést :) az El-Velero apartmanban jól látom, hogy nincs semmilyen kedvezmény gyermekek részére? Mármint 2 légterű apartmanban, mind a 4 fő ugyanazt az árat fizeti, még ha abból kettő gyermek akkor is? Köszönöm! Szép napot!
Kedves Brigitta! Sajnos az apartmanházaknál nincs gyerekkedvezmény, csak a hoteleknél. Így a gyerek is a teljes árat fizeti. Maradok tisztelettel: Grandjózsi!