Kedves Grand Józsi. 2014-benTossaba szeretnénk menni nyaralni. Ki is néztük már azEl-Veleró apartmant.Kérdésem a következő:van e lift az apartmannban,mert a férjem mozgás korlátozott.Igy 4fő autóval jönne 4fő busszal.Mivel Szentesről mennénk szeretném megkérdezni van -e gyüjtőjárat, ha ige honnan(pl Szeged, Kfélegyháza Kecskemét?)Köszönöm a segitséget: Nemesné
Tisztelt Asszonyom!
Ígéretemhez híven újra jelentkezem. Sajnos nem tudok megnyugtató választ adni kérdésére, mert idén nem volt gyűjtőjárat, de ez nem jelenti azt, hogy jövőre nem lesz. Meg kell várnunk ügyvezető igazgatónk döntését és csak ennek függvényében tudok majd végleges választ adni. Tisztelettel: Imre J.