(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Gál Szabolcs Dátum: 2013-12-27 05:35:08
Kedves Józsi! Kérdésem az lenne, hogy ha szombat 9.10-kor indul vissza a repülő Barcelonából El Prat, Tossából hogyan tudok bejutni a reptérre időben? Előre is köszönöm.
Grand Józsi Dátum: 2013-12-23 16:01:00
Minden kedves volt és leendő tossai vendégemnek áldott, békés karácsonyi ünnepeket és egy sikerekben gazdagabb boldog új évet kívánok! Üdvözlettel: Imre József
Papp Róbert Dátum: 2013-12-13 19:26:56
Kedves GrandJózsi! Mivel ebben az évben két alkalommal is nyaraltam Spanyolországban,ezért nagyon várom a 2014-es évet amikoris szívesen visszatérnék Tossa De Marba!Érdeklődnék,hogy az új katalógus,illetve az időpontok mikor lesznek elérhetőek?Előzetes információk alapján várhatóak nagy árkorrekciók az idei árakhoz képest?Nagyon nagy várakozással tekintek a következő utazás elébe,nagyon remélem hogy újra feledhetetlen élményekkel gazdagodom a következő nyáron! Üdvözlettel:Papp Róbert
Grand Józsi Dátum: 2013-12-12 16:47:12
Kerpics Nóra írta ekkor: 2013-12-12 09:09:04
Kedves Józsi! Az árakkal kapcsolatban még annyi kérdésem lenne, hogy a gyümölcsök a magyar árakhoz képest mennyire drágák, a sangria mennyibe kerül éttermekben és boltban, illetve a gyros milyen árban van? Köszönöm
Kedves Nóra! Véleményem szerint a gyümölcsök nyáron is drágábbak Tossában , mint nálunk, de minden csütörtökön piac van a faluban és ott olcsóbban tud vásárolni. A Sangria egy étteremben egy kancsóval kb. 10 euróba kerül, de az árak helytől függően eltérőek. Sőt attól is függ az ár, hogy vörösborral vagy pezsgővel kéri a sangriát. Azt tudni kell, hogy a pezsgős mindig drágább. Természetesen étteremben mindig kevernek valamilyen gyümölcsöt is a sangriához. Boltban sokkal olcsóbb a sangria!!! Egy litert már egy euró ért is megvásárolhat, amit a boltban vagy a piacon vásárolt gyümölccsel feljavíthat. Tossában egy vagy két gyrosos van. Egy gyros kb. 3.50 euro, ami szerintem bőséges. Maradok tisztelettel: Grandjózsi!
Kerpics Nóra Dátum: 2013-12-12 09:09:04
Kedves Józsi! Az árakkal kapcsolatban még annyi kérdésem lenne, hogy a gyümölcsök a magyar árakhoz képest mennyire drágák, a sangria mennyibe kerül éttermekben és boltban, illetve a gyros milyen árban van? Köszönöm