Kedves Józsi! Az árakkal kapcsolatban még annyi kérdésem lenne, hogy a gyümölcsök a magyar árakhoz képest mennyire drágák, a sangria mennyibe kerül éttermekben és boltban, illetve a gyros milyen árban van?
Köszönöm
Kedves Nóra!
Véleményem szerint a gyümölcsök nyáron is drágábbak Tossában , mint nálunk, de minden csütörtökön piac van a faluban és ott olcsóbban tud vásárolni. A Sangria egy étteremben egy kancsóval kb. 10 euróba kerül, de az árak helytől függően eltérőek. Sőt attól is függ az ár, hogy vörösborral vagy pezsgővel kéri a sangriát. Azt tudni kell, hogy a pezsgős mindig drágább. Természetesen étteremben mindig kevernek valamilyen gyümölcsöt is a sangriához. Boltban sokkal olcsóbb a sangria!!! Egy litert már egy euró ért is megvásárolhat, amit a boltban vagy a piacon vásárolt gyümölccsel feljavíthat. Tossában egy vagy két gyrosos van. Egy gyros kb. 3.50 euro, ami szerintem bőséges. Maradok tisztelettel: Grandjózsi!